Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Alkor Yapı Mimarlık
Alkor Yapı Mimarlık

Alkor Yapı Mimarlık

  • Kuzguncuk Mah. Paşalimanı Cad. Boğaziçi Apt. B Blok No:2 , Kuzguncuk, Üsküdar, İstanbul, Türkiye

Alkor Yapı İnşaat Mayıs.2007 tarihinde Mimar & İç Mimar Leyla Yücel tarafından kurulmuştur.

Mimari ve İç mimari hizmetlerde faaliyet göstermektedir. Proje tasarım, uygulama, 3D modelleme, danışmanlık ve inşaat konularında hizmet vermektedir.

Her mekânın çözümü ve önerileri mekânın kullanım amacına göre farklılık göstermektedir. Alkor Yapı, tasarladığı mekânları danışanlarının taleplerine, süre ve bütçelerine göre mekâna ilişkin öneriler çözümler ve yaratıcı tasarımlar üreterek amacına uygun fonksiyonel mekânlar tasarlar.

Her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş şekilde projelendirir. Amacına yönelik doğru yapılan tasarım ve uygulama, danışanlara ekonomi ve zaman kazandırmanın yanı sıra, konfor, huzur ve üretkenliği artırmak gibi birçok önemli görevi de üstlenir

Alkor Yapı, proje ve uygulamalarını mimarlık disiplinine uygun ve en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş olarak; zevkle ve keyifle tasarlıyor, projelendiriyor, üretiyor ve uygulamayla hayata geçiriyor.

Alkor Yapı, eğitim yapıları, kültür merkezleri, sosyal tesisler, otel, restoran, kafe, iş merkezi, kurumsal şirketler, ofis, daire ve villa alanlarında birçok projeye imza atmıştır.