Yükseltilmiş Döşeme | ZT60 OA Panel

Marka: ZT FLOOR

Dünyanın en büyük döşeme üretici ve ihracatçılarından biri olan ZT Floor, özellikle ofisler, finans ve sağlık kuruluşları, otel, üniversite, Call Center, Data Center, sistem ve elektrik odaları, eğitim kurumları ve sınıflar için yüksek standartlarda, kaldırma kapasitesi uygun ve uzun ömürlü yükseltilmiş döşeme sistemleri sunuyor. ZT FLoor döşemenin altından kabloların, mekanik sistemlerin ve havalandırma kanallarının dağılımını kolayca yapmak, çıkışlarını da arzu edilen noktalardan sağlamak isteyenler ya da sadece şık bir döşeme sistemi arayanlar için var. ZT Floor sisteminin yüzeyi epoksi toz boyalı ve paslanmaz. Ayrıca yangına karşı da dirençli.Yani sistem ateş, su ve nemden etkilenmiyor! Bitmiş yüksekliği 50 mm’den 1000 mm’ye kadar çıkabilen sistem, ayarlı dikey ve yatay taşıyıcı altyapı sistemi sayesinde yer sarsıntılarına karşı yüksek dayanıklılığa da sahip. Panel yüzeyleri karo halı ile kaplanabildiği gibi, kullanıma uygun olarak, pvc, hpl, linolyum ve seramik de uygulanabiliyor.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Yükseltilmiş Döşeme | ZT60 OA Panel ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Ofis, finans ve sağlık kuruluşları, havaalanı, ofis, otel, üniversite, santral, data ve call center gibi mekan ve iş yerleri.

Çelik

ZT60 OA paneli çelik levhadan meydana gelir. Üst kısım SPCC malzeme, alt kısım ise ST14 malzemesinden oluşur. Pan formu oluşturulduktan sonra kaynak ile birleştirilir, son aşamada epoksi boya ile hafif cement eklenerek doldurulur.

ÖZELLİKLERİ
İyi seviyede yük kapasiteli çelik yapı,
Mükemmel yangın direnci
Değiştirilebilir panel yapısı
Panel ağırlığı: 12 -22kgs/pc
ASTM E136-11 ve 8S476-4: Yanmaz malzeme
ASTM E84-14: A Sınıf
LEED Değerlendirme Raporu mevcuttur

ISO 9001, ISO 14001, KS (Korea Standard), SGS Report, QAS Report, Intertek CE Report, CISCA 2003-2004 Report, VOC Repor, Anti-static Report, MOB Report, KS Report