Masa Tipi Ağır Yük İskele Sistemi

Marka: İs-Ka

Standart olarak 150 cm genişliğinde 4 farklı yükseklikteki panolardan oluşmaktadır. Döşeme iskelesi, ağır yük iskelesi, merdiven kulesi olarak kullanılabilmektedir. Masa kalıbı olarak dizayn edildiğinde Masa Taşıma Çatalı ve Masa Taşıma arabası ilavesi ile işçilikten ve vinç kullanım süresinden tasarruf sağlamaktadır. Pano Tipi Kule İskele Sistemi olarak da adlandırılmaktadır.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Masa Tipi Ağır Yük İskele Sistemi ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Köprü, viyadük inşaatları, iş merkezi inşaatları, büyük fabrika inşaatları

Standart ölçülere ilave olarak projelere özel imalatlar mevcuttur.

Panoların ana dikme parçaları 60 x 4,00 mm alt ve üst yatay destekler 48 x 3,00 mm sanayi borularından, çapraz çubuklar 34 x 2,50 mm TSE belgeli sanayi borularından imal edilmektedir.

İnce ayar için kullanılan alt ve üst ayar milleri 48 x 5,00 mm kalınlığındaki borudan imal edilmektedir. Dört yollu başlıklarda kullanılan standart sac kalınlığı 8,00 mm'dir. Kenarlarında 40x40x4 mm köşebent kullanılmaktadır.

Döşeme ve kiriş altında taşıyıcı iskele olarak kullanılır. Zemini teraziye almak için alt ayar milleri, döşeme ve kiriş altını teraziye almak için ise 4 yollu başlıklar ile beraber kullanılmaktadır.

Masa kalıbı olarak projelendirildiğinde oluşturulan sistem sökülmeden taşıma arabası ve vinç yardımı ile yer değiştirebilir. Bu şekilde işçilikten, vinç kullanımından ve malzeme yıpranması açısından büyük tasarruf sağlanmış olur.

İmalatlarda otomatik gazaltı kaynak makineleri kullanılır. Ürünler iskele boyası ile boyanmaktadır, talep halinde sıcak daldırma galvaniz yapılmaktadır.