Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
SDA Mimarlık
SDA Mimarlık

SDA Mimarlık

SDA Mimarlık ve Danışmanlık mimari proje ve mimari akustik danışmanlık hizmetleri verir. Binalarda ses yalıtımı konusunda D1 sertifikalı mimar uzman kadrosu ile mimari projelerde en hızlı ve güvenilir mimari projelendirme ve akustik raporlama hizmetlerini sunar. Karşılıklı güven ve disipline dayanan ekip çalışmasını temel alan firma, yönetmelik ve standartlara uygun olarak teknolojinin tüm olanaklarından faydalanır, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en doğru şekilde karşılar.
 
“Binaların gürültüden korunması hakkında yönetmelik” gereği ruhsat aşamasında istenen akustik proje ve akustik rapor hizmetleri akustik danışmanlık ve mimari proje konusunda deneyimli D1 sertifikalı uzman kadrosu ile mimari projelerin akustik analizlerini mimari deneyimlerine dayanarak en doğru ve uygulanabilir detayları üreterek danışmanlık hizmetlerini yerine getirir.
 
SDA, sağlıklı çevre koşullarının öncelikle mimarların ürettiği projelerle oluştuğunun bilinciyle sürdürülebilir malzeme seçimleri ve mimari tasarımlarla gelecek nesillere daha yaşanabilir çevreler bırakmak hedefindedir.
 
Uluslararası standartları, gelişen malzeme ve yapım teknolojilerini yakından takip eder. Projelerinde sürdürülebilir çevre koşullarını en iyi sağlayabilecek en ekonomik tasarım, malzeme ve uygulama tercihlerini araştırır ve sunar.