Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
RETA Mimarlık
RETA Mimarlık

RETA Mimarlık

  • Abdi İpekçi Caddesi Bostan Sokak Orjin Apt. NO:15 Kat:5 Nişantaşı, Şişli, İstanbul, Türkiye
  • 0212-2477775
  • www.retamimarlik.com 
20 yıllık piyasa deneyimiyle 1991 yılında faaliyete geçen firma, yurt içi ve yurt dışında inşaat, iç mimarlık, tasarım alanında anahtar teslim şeklinde projelendirme ve uygulama ekibi ile çalışmaktadır. RETA, mimari ve iç mimari alanında yaratıcı tasarımları ve kusursuz iş yaptırabilmesi ile tanınan; ülkemizin önde gelen “mimarlık, iç mimarlık, inşaat proje yönetimi ve müteahhitlik” firmasıdır.
 
RETA, 
Müzeler: “Yapının restorasyonu yapılarak, konusuna uygun modern müzecilik anlayışına uygun, grafik ve sergileme ünitelerinin tasarlanması ve sergilenmesi”
Ticari Mekânlar: “Ofisler, banka şubeleri, alışveriş merkezleri, eğitim yapıları”
Oteller&Hastaneler: “Konferans salonları, müzeler, otomobil showroomları, sinemalar iş merkezleri vs.”
Özel Villalar&Konutlar : “Geniş çaplı, her tip yapı konusundaki proje ve uygulama” deneyimi ile bilinir.
 
Reta’nın sahip olduğu insan gücü ve geliştirdiği sistemleri ile bir projeyi en başından en sonuna kadar yönetebilen, Mühendislik-Mimarlık- İç Mimari- “inşaat proje yönetimi” ve “anahtar teslim müteahhitlik” hizmetleri olarak ele alması ve bu bütünlüğü gerçekleştirmesi başarısının temel anahtarıdır.
 
1991 yılından bu yana, referans listemizde yer alan büromuz; müze, konut ve ofis projeleri, restorasyon, yenileme, dekorasyon ve inşaat işlemleri yürütmektedir. Bizim uygulama ekibimiz, özellikle Orta Doğu, Afrika ve Türkiye’de, hem yerli, hem de yabancı müşterilerimizle birçok proje ve uygulama yapmış ve yapmaya da devam etmektedir.