Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Pebbledesign
Pebbledesign

Pebbledesign

2004 yılında kurulan Çakıltaşları Mimarlık Tasarım ve San. Ltd. Şirketi / Pebbledesign hem yurtiçi hem de yurtdışı olmak üzere iç mimarlık, tasarım, proje yönetimi, uygulama ve kontrol hizmetleri alanlarında birçok önemli projeye imza atmıştır.
 
Başta inşaat ve gayrimenkul yatırım şirketlerinin rezidans, örnek daire, ofis projeleri ve uygulamaları olmak üzere konut, mağaza, restoran ve otellerin tasarım, proje ve anahtar teslim uygulamalarını yapmaktadır.
 
Pebbledesign markası altında geliștirilen ‘Pebblekids’ - ‘Pebblebaby’ markaları, bebek, çocuk ve genç müșterilerilerine konsept tasarım ve uygulamaları ile yurtdışında da birçok ödüle layık görülmüştür.
 
*** 2018 yılında İngiltere de yapılan ‘Build Architecture Awards’ yarışmasında ‘’Best Interior Design Studio’’ kategorisinde en iyi iç mimarlık ofisi ödülüne layık görüldü.
 
*** 2015 yılında İtalya da yapılan ‘A’Design Award & Competition’ yarışmasında, iç mekan ve sergi tasarım kategorisinde bronz tasarım ödülü aldı.
 
*** 2013 yılında İngiltere de yapılan ‘Europe Property Awards’ yarışmasında, Skyport Studio Örnek Daire projesi ile ''Interior Design Show House'' kategorisinde en başarılı mekan çözme dalında ödüle layık görülmüştür.
 
Mekanlara tasarım odaklı, yaratıcı, özgün ve yenilikçi yaşam hikayeleri geliştiren Pebbledesign ekibi; projelerinde müşteri memnuniyetini, detaylardaki önemi ve disiplinli çalışmayı ilke edinerek, 2017 yılı itibariyle kurmuş olduğu Pebbledesign /Montenegro ile çalışmalarına Türkiye ve Montenegro’daki ofislerinde devam etmektedir.