Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
MONS Mimarlık
MONS Mimarlık

MONS Mimarlık

Mimarlık Ortamında Nitelikli Sunumlar'ın kısaltması olan, aynı zamanda Tıp Sözlüğünde vücut yapısı üzerindeki en yüksek nokta anlamına gelen MONS, firmanın unvanı olmuştur. 
 
Tıp sözlüğündeki tanımından yola çıkılarak "Tasarımın en yüksek noktası" şeklinde lanse edilen bir slogana da sahip olan M.O.N.S Mimarlık  2015 yılında İstanbul Maltepe'de, ahşap yapılar ve taşıyıcı sistemleri konusunda Yüksek Lisans tezine sahip, Y.Mimar A.Faruk Yıldırım tarafından kurulmuştur.
 
Firma bünyesinde, iç mimari alanda; ahşap malzeme ağırlıklı ofis, kafe ve restoran olmak üzere dekorasyon projeleri ve uygulamaları yapılmaktadır.
 
BIM uygulamaları ağırlıklı olmak üzere, endüstriyel yapılara ait tasarım ve koordinasyon işleri ile de mimari alanda hizmet vermektedir.
 
Konut, villa, minimal ahşap evler alanında projeler üretip, hızlı üretimli ve kullanışlı evlerin tasarımı ve uygulamasını da bünyesinde gerçekleştirmektedir.
 
BIM ağırlıklı  elektro mekanik çalışmalar yapan elektrik- mekanik mühendis kadrosundan, çelik ve ahşap yapıların statik çözümlerini yapabilecek yetkin inşaat mühendisi ekip arkadaşlarına sahip olan M.O.N.S Mimarlık; mimari, iç mimari, elektro-mekanik, statik ve peyzaj çözümleri ile müşteri memnuniyetini kazanmış ve bunu öncelikli hedefi haline getirmiştir.