Mimari & İç Mimari Proje Tasarım, Uygulama ve Danışmanlık Hizmetleri


YT Mimarlık, farklı kullanım amaçları için bina ve mekan tasarımları projelendirmiş genç, dinamik ve üretken bir ekip olarak çalışmalarına devam etmektedir. Tasarım anlayışı gündelik ve değişken estetik anlayışların ötesinde yalın ve işlevsel bir çizgi taşımaktadır. Projeleri hem yurtdışında hem yurt içinde dağılım gösteren değişik ölçek ve kullanım şemalarından oluşan YT Mimarlık'a ait projeler arasında sağlık ve spor yapıları, ticari ve yönetim binaları, müzeler ve kültür yapıları, otel ve konut projeleri sayılabilir. BJK Vodafone Arena İç Mekan Projeleri, Tripoli Yüksek Mahkeme Binası Projesi, Kardemir A.Ş. Merkez Yönetim Binası ve yine Kardemir A.Ş. için hazırlanmış olan Çelik Müzesi projeleri örnek projeleri arasındadır.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Mimari & İç Mimari Proje Tasarım, Uygulama ve Danışmanlık Hizmetleri ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Konut, ofis, kültür merkezleri, otel, restoran, showroom, spor merkezi, vb. mimari ve iç mekan proje ve uygulamaları

BJK Vodafone Arena İç Mekan Projeleri, Tripoli Yüksek Mahkeme Binası, Kardemir A.Ş. Merkez Yönetim Binası, Kardemir A.Ş. Çelik Müzesi, Sirte International Airport VIP Terminal, Tevhide Hanım Köşkü, Kardemir A.Ş Genel Müdürlük Binası, vb.