Dış Cephe | Macun


Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, esnek yapıda, dış cephe dolgu ve yüzey düzeltme macunudur.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Dış Cephe | Macun ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Dış cephelerdeki beton ve mineral sıvalı, eski boyalı, pürüzlü yüzeylerin düzgün hale getirilmesi ve rötre çatlaklarının doldurulmasında güvenle kullanılır.

ÖZELLİKLERİ
Daha önce boyanmış ve kabarmış dış yüzeylerin temizlenmesiyle oluşan boşlukların doldurulmasında ve mevcut hataların giderilmesinde dolgu görevi görür. Esneme kabiliyeti nedeniyle rötre çatlaklarının boya üzerine çıkmasını önler. Su ve neme karşı dirençlidir. Çok sağlam ve eşit düzlükte bir zemin oluşturur. Atmosfer şartlarına karşı dayanıklıdır, dayanımı bilinen yüzey düzeltme macunlarına göre çok daha fazladır. Kuruduktan sonra uygun astar kullanılmak şartıyla üzerine her türlü boya uygulanabilir. Üzerine gelecek son kat boya sarfiyatında büyük tasarruf sağlar. Emiciliği son derece azdır. Yüzeylerin teneffüs kabiliyetini engellemez. Zaman ve işçilikten tasarruf sağlar.

SARFİYAT
Uygulama yapılacak yüzeyin cinsine, emiciliğine ve yapısına göre 1 Kg ile tek katta, 0,7-1,5 m² arasında alana uygulanabilir. Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılmalıdır.

DEPOLAMA
Açılmamış ambalajında, serin ve kuru yerde dondan, direkt güneş ışığından korunarak 3 yıl saklanabilir. Ambalajın kapağını kullanımdan hemen sonra hava almayacak şekilde kapatınız.

AMBALAJ
25 KG