Yalıtım Camı Ünitesi - Temperlenebilir Isı ve Güneş Kontrol Kaplamalı

Marka: Şişecam Temperlenebilir Solar Low-E Cam

Şişecam Temperlenebilir Solar Low-E Cam, Şişecam Düzcam’ın temperlenebilir ısı ve güneş kontrol camıdır. Tek bir kaplama ile güneş kontrolü ve ısı yalıtımını bir arada sağlar. Düşük yansıtma özelliğinin yanı sıra şeffaflığı ile doğal gün ışığından ödün vermeden, maksimum güneş kontrolü ve ısı yalıtımı ile enerji tasarrufunu en üst noktaya taşıyarak daha konforlu iç mekanlar yaratır. Farklı performans ve renk seçenekleri ile projelerin farklı ihtiyaçlarına çözüm sunar. Mimari trendler doğrultusunda binalarda cam yüzeylerinin genişlemesi ve cam kalınlıklarının artması ile doğan emniyet ihtiyacını karşılar. Cam kırıldığı zaman keskin olmayan küçük parçalara ayrılarak yaralanma riskini ortadan kaldırır. Pencere önlerinin kışın soğuk, yazın sıcak olmasını önler ve cam yüzeyinde oluşan buğulanmaları geciktirir.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Yalıtım Camı Ünitesi - Temperlenebilir Isı ve Güneş Kontrol Kaplamalı ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


- Nötral 63/29: Olağanüstü ısı yalıtımı ve güneş kontrolünün yanı sıra, düşük yansıtma ve nötral etkinin ön plana çıktığı karma kullanımlı projeler ile rezidans, okul, hastane, manzaralı konut ve otel gibi projelere çözüm sunar.
- Nötral 70/40: Yüksek ışık geçirgenliği, düşük yansıtma ve nötral etkinin ön plana çıktığı rezidans, villa ve mağaza vitrin camlarında tercih edilir.
- Nötral 70/37: Mükemmel ısı yalıtımı ve güneş kontrolünün yanı sıra yüksek ışık geçirgenliği talep edilen rezidans, villa ve vitrin camlarında kullanılır.
- Nötral 58/32: Etkin ısı ve güneş kontrolü ihtiyacı bulunan rezidans, ofis, hastane gibi projelere ideal çözüm sunar.
- Nötral 51/28: Optimum gün ışığı ve maksimum güneş kontrolü talep edilen ofis, hastane, otel gibi projelerde tercih edilir.
- Nötral 50/27: Optimum gün ışığı ve maksimum güneş kontrolünün yanı sıra cephede mavimsi renk etkisi talep edilen ofis, hastane, otel gibi projelerde kullanılır.
- Nötral 62/44: Yüksek ışık geçirgenliği, ısı yalıtımı ve güneş kontrolü talep edilen rezidans ve okullar gibi projelere ideal çözümler sunar.
- Nötral 50/33: Optimum ışık geçirgenliği, ısı yalıtımı ve etkin güneş kontrolü tercih edilen ofis, otel ve hastane projelerinde kullanılır.
- Nötral 43/28 ve Nötral 41/27: Kontrollü gün ışığı ve daha etkin güneş kontrolünün ön plana çıktığı sıcak iklim bölgeleri ve çatı ışıklıklarında kullanılır.
- Derin Mavi 40/28: Kontrollü gün ışığı, daha etkin güneş kontrolü ve cephede mavi etkisi talep edilen projeler ve çatı ışıklıkları için ideal çözümler sunar.

• Kalınlık: 6-8mm
• Standart Ebatlar: 3210x6000mm / 3210x2140mm