HDPE Jeokompozit Koruma ve Drenaj Levhası

Marka: sntdrain

PP jeotekstil bir tabaka ile yüksek yoğunluklu polietilenden üretilmiş kabarcıklı levhanın özel ısıl işlem yöntemiyle birleştirilmesiyle meydana gelen, basma dayanımı yüksek, bitki kökü ve kimyasallara karşı dayanımlı, jeokompozit bir drenaj levhasıdır.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya HDPE Jeokompozit Koruma ve Drenaj Levhası ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Düşey ve yatay uygulamalarda güvenli drenajın sağlanması için kullanılmaktadır. Toprak altında kalan Perde duvarlarını sudan ve rutubet ten korumaktadır ve filtre tabakası sayesinde sürekli drenaj sağlamaktadır. Ayrıca Düşey uygulamalarda Yeraltı yapılarında, her tür istinat duvarında, açık tünellerde ve yeraltı otoparklarında da kullanılmaktadır. Perde yüzeylerde, uygulanan su izolasyon ve ısı izolasyon katmanlarının dolgu esnasında korunmasını sağlamaktadır. Yatay uygulamalarda ise toprak yükünün verdiği basıncın eşit dağılımını sağlayarak, bir noktada oluşabilecek yükü dağıtır ve aynı zamanda suyun süzülmesini sağlar. Üstü yeşillendirilmiş yeraltı otoparklarını nemden korur.

• DL8 GEO
- Kabarcık Yüksekliği: 8 mm
- Basınç Dayanımı: Yaklaşık 225 kN/m²
- Malzeme Cinsi: YYPE + PP
- Birim Ağırlık: 650 gr/ m²
- Rulo Ölçüleri: 2 mtx20,00 mt

• DL10 GEO
- Kabarcık Yüksekliği: 10 mm
- Basınç Dayanımı: Yaklaşık 420 kN/m²
- Malzeme Cinsi: YYPE + PP
- Birim Ağırlık: 850 gr/ m²
- Rulo Ölçüleri: 2 mtx12,50 mt

TSE, CE, ISO 9001, YERLİ MALI BELGESİ