Temel Bohçalama Sistemi | BTM Bituproof

BTM

Yeni nesil su yalıtım sistemi BTM Bitüproof, yapılaşmanın yoğun olduğu, bitişik nizam yapıların temel bohçalama su yalıtımında ve şevli kazı yapılamayan, yüksek su basıncına maruz kalacak temellerde güvenilir ve uzun ömürlü çözümler sunmaktadır. Temel tabanında ve perdelerde kullanımına göre Bitüproof Y, Bitüproof Y Plus ve Bitüproof D ürünleri ile sistem detayı çözülmektedir. Sistemin temel tabanında (radye altında) kullanılan bileşeni BTM BituProof Y, SBS katkılı elastomerik modifiye bitümlü, yüksek mukavemetli özel polyester keçe taşıyıcılı, binileri şalümo ile yapıştırılan üstün özellikli membranıdır.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Temel Bohçalama Sistemi | BTM Bituproof ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


BTM Bitüproof, su yalıtımı statik beton ile beraber çalışmalıdır prensibine sadık kalarak üzerindeki özel kum katmanı ile yaş betona kendiliğinden tutunacak şekilde tasarlanmıştır. Ürün, yapının statik yapısına direk tutunduğundan temel tabanlarında ayrıca koruma betonu gerektirmez ayrıca temel kazılarında koruma betonu yüksekliği kadar az kazı yapılır. Beton yüzey ile BTM Bitüproof mükemmel tutunduğundan, su yalıtım ve beton katmanı arasında ilerleyemez.