Gizli Vidalı Sinüs ve Çizgili Cephe Paneli

Marka: Teknopanel

Sinüs ve çizgili desenlerden oluşan yüzey tasarımlarıyla yapılara estetik ve modern bir görünüm kazandıran Teknopanel Taş Yünü Yalıtımlı Gizli Vidalı Sinüs & Çizgili Cephe Panelleri, yapınızın ısı, nem ve ses yalıtımını sağlarken, taş yünü yalıtımı ile yangın dayanımını da artırır. Hem yatay hem de dikey olarak uygulanabilen paneller, PUR ve PIR yalıtım seçeneklerine de sahiptir.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Gizli Vidalı Sinüs ve Çizgili Cephe Paneli ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Sanayi, sosyal, askeri, zirai, prefabrik, şantiye, konut gibi geniş kullanım alanında çelik, prefabrik veya betonarme taşıyıcı sistemli yapılarda kullanılmaktadır.

• Taş Yünü Yalıtımlı Gizli Vidalı Sinüs & Çizgili Cephe Panelleri, 2 ile 10 metre arası istenilen boyda ve 50 mm’den 150 mm’ye değişen kalınlıklarda üretilebilir.
• Diğer gizli vidalı Teknopanel çizgili ve mikro cephe panelleriyle birlikte kombine edilebilen Teknopanel Taş Yünü Yalıtımlı Gizli Vidalı Sinüs & Çizgili Cephe Panelleri, yapılarınızda enerji verimliliği yüksek, konforlu ve güvenli ortamlar yaratır.
• Gizli Vidalı Sinüs & Çizgili Cephe Panelleri’nin sinüs deseni, yüzey dayanımına katkı sağlar.
• Geniş renk yelpazesine sahip paneller yapınız için estetik çözümler sunarak mimari tasarımın bir parçası haline gelir.