PVC Pencere Sistemi | LEGEND ART

Marka: Egepen Deceuninck

En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş mükemmel tasarımıyla mekanlarınızın tarzına uyum sağlayarak estetik ve şıklığı ön plana çıkaran LegendArt Sistemi, mekanınıza değer katarken konforunuzu da düşünüyor. Modern ve sade dizaynı, renk alternatifleri ve zarif çizgileri ile mekanların mimarisiyle ve dekorasyonuyla uyum içinde olarak estetiğe de önem veren LegendArt Sistemi, ısı yalıtımı sağlayan kusursuz tasarımıyla mekanınızı yazın sıcak, kışın ise soğuk havadan koruyor. Akustik yalıtımı ve statik güç özelliği ile her mekânı mükemmel yaşam alanlarına dönüştüren LegendArt Sistemi, doğa dostu ürünler sunuyor.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya PVC Pencere Sistemi | LEGEND ART ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Konut, ofis, AVM, hastane, vb. tüm yapılar

• Üstün Yalıtım
5 odacıklı tasarımı ve 70 mm genişliği ile mükemmel bir ısı yalıtımına sahip olan LegendArt Sistemi’ne ait ısı iletim katsayısı (Uf), değeri 1,1 - 1,5 W / m2 K olarak belirlenmiştir. Zarif ince kulak tasarımı sayesinde kalın cam kullanımına olanak sağlayarak pencere ısı yalıtımında 0,9 W / m2 K'nin altında performans sunmaktadır.
• Statik Güç
LegendArt Sistemi, içerisinde yer alan ürün çeşitliliği ile her detaya uygunluk sağlamaktadır. Rüzgârın fazla olduğu bölgelerde bile, statik ortakayıt ve cephe profilleri ile en uygun çözümlere kolaylıkla ulaşılabilir.
• Akustik Performans
LegendArt Sistemi, PVC'nin var olan yalıtım özellikleri ve LegendArt Sistemi'nin çok bölmeli yapısı, maksimum akustik yalıtım gerektiren alanları dahi mükemmel bir yaşam alanı haline dönüştürür.
• Isı ve ses yalıtımında, yüksek performans
TS EN 12608 standardına uygun profil sistemidir. 5 odacıklı tasarımı ve 70 mm genişliği ile ısı ve ses yalıtımı açısından mükemmel performansa sahiptir.