Geotekstil Keçe

Marka: Himerpa

Isı, su, ses ve yangın yalıtımı, akustik düzenleme, yapı kimyasalları ile çatı ve cephe kaplamalarında kullanılan tüm malzemeleri içeren sınırsız ürün portföyüyle yalıtım malzemelerinde tedarikçi firmadır. Tecrübeli ve konusunda yetkili mühendis kadrosu, geniş stok avantajı ve modern servis kanallarıyla müşterilerine farklı, hızlı ve üstün hizmet sunar.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Geotekstil Keçe ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Tüm yapı tipleri

Temel, cephe ve çatıda tüm ısı, su, ses ve yangın yalıtımı, akustik düzenleme, drenaj, ara bölme duvar, asma tavan, çatı kaplama ile mekanik tesisat uygulamalarında kullanılan taşyünü, camyünü, seramik yünü, camköpüğü, XPS, EPS, elastomerik kauçuk, vana ceketleri, polietilen, OSB, shingle, mantolama sistemi, drenaj levhaları, nefes alan çatı örtüleri, yapı kimyasalları, alüminyum, esnek havalandırma kanalları, akustik süngerler, bitümlü ve PVC membranlar, alçıpan, betopan ve diğer tüm yardımcı malzemelerin pazarlama satış ve dağıtımı