Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Yapı Kataloğu "Mimarlar Rehberi" Yayında!

Yapı Kataloğu "Mimarlar Rehberi" Yayında!

2018 yılı itibarıyla dijital yeniliklere adapte olarak yenilenen, kolayca aranabilir formatıyla geniş kapsamlı ürün, tasarım, marka, proje bilgisi ve yeni teknolojiler hakkında güncel konularda bilgiler, analizler, düzenli bültenler ve blog içerikleri sunan YAPI KATALOĞU, 2020 yılında “MİMARLAR REHBERİ” projesi ile yeni bir ilke daha imza attı.

Türkiye'de 1973 yılından beri yayımda olan ve yapı malzemeleri alanında, çok önemli bir boşluğu doldurmuş ilk ve tek malzeme kataloğu Yapı Kataloğu, uzun yıllar içinde sahip olduğu deneyimlerinin rehberliğinde, yapı sektörünün tüm aktörlerinin birbirleriyle nitelikli ve yapıcı iletişim kurma ihtiyacı içinde olduğu görüşünde. Bu görüşünü somutlaştırmak ve adım atmak adına katılımcı ağını genişleten YAPI KATALOĞU, “Mimarlar Rehberi” ile yatırımcılar, mimarlar ve yapı firmaları arasındaki köprüyü kurmak, sektörel bazda içerik üreterek bunları yayımlamak ve kişi, firma ve markalar arasında olası iş birliklerine zemin hazırlamak adına bu platformu hayata geçirmekte.

Mimarlara Ulaşmak İçin Doğru Adrestesiniz!

Bugüne kadar 100’ü aşkın katılımın sağlandığı “Mimarlar Rehberi”nde, mimarların, iç mimarların ve peyzaj mimarlarının yanında mimari konsept tasarımlarına, uygulama projelerine, ürün tasarımlarına, peyzaj uygulamalarına ve yarışma projelerine yer veriliyor.

45 yılı aşkın süredir öncelikle yapı malzemesi firmalarına, bir ürün vitrini, iletişim kanalı, malzeme seçicilerle tanışma imkanı sunan YAPI KATALOĞU “Mimarlar Rehberi” projesini hayata geçirerek, yapı sektörünün tasarım aktörleri olan Mimar ve İç Mimarlara özel bir alan açıyor. Yapı sektörü profesyonellerinin yüksek trafikle takip ettiği Yapı Kataloğu’nda görünürlük ve iletişim ağı kurma imkanı bulan katılımcılar bu rehber sayesinde yatırımcılar ve yapı firmaları ile daha yakın temasta bulunarak kendilerini tanıtmakta, tarifli ve nitelikli bir iş birliği sağlama imkanı bulmaktalar.

Yapı Sektörü Aktörleri İçin Bir İletişim Ağı

Türkiye Yapı Sektörü aktörlerinin iş birliği içinde üretimde olabilmeleri adına birbirleri arasında olması gereken iletişim ağını sağlayan “Mimarlar Rehberi” profil sayfalarında proje ve tasarımlarına yer verilen mimarlar ve iç mimarlar, markalarının pazarlama çalışmalarında, SEO, içerik pazarlaması ve web sitesi trafiğini geliştirme gibi avantajları elde ediyorlar.

Profil sayfalarına ek olarak katılımcılarla anket çalışmaları, söyleşiler yapılıyor ve elde edilen içerikler Yapı Kataloğu’nun veritabanı ile ürün, tasarım, mekan tipolojisi, seçilmiş konseptler bazlı bültenleri aracılığıyla paylaşılıyor.

Konuyla ilgili ayrıntılı bilgi almak için lütfen tıklayın.