Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Warmhaus Viwa S Yoğuşmalı Kazan Serisine 150 kW Kapasiteyi Ekledi

Warmhaus Viwa S Yoğuşmalı Kazan Serisine 150 kW Kapasiteyi Ekledi

Warmhaus yüzde yüz yerli sermaye ile üretilen Viwa S duvar tipi çelik eşanjörlü premix yoğuşmalı kazan serisine 150 kW kapasiteli kazanı ekledi. Hali hazırda bulunan 90, 100, 125 kW kapasiteli kazan seçeneklerine 150 kW’lık kazanın eklenmesiyle Warmhaus tüketicilere Viwa S duvar tipi yoğuşmalı kazan serisinde 4 farklı seçenek sunmaya başladı.  

Uzun Ömürlü ve Yüksek Verimli Kullanım

Warmhaus Viwa S kazan serisinde kullanılan paslanmaz monoblok çelik eşanjörler yüzde 107’ye varan yüksek verim ve uzun ömürlü kullanım sunuyor. Ek bir kontrol paneline ihtiyaç duymadan 14 adet kazana kadar kaskad kurulum olanağı ile cihaz kapasitelerine göre 1260 kW’tan 2100 kW’a kadar merkezi sistem ısıtma gücüne ulaşılabiliyor.

Zamandan ve Paradan Tasarruf

Viwa S kazanlar kompakt boyutları ve hafif yapısı ile kolay montaj uygulaması sağlıyor. Yan yana mesafe bırakmadan montaj edilebiliyor, daha küçük hacimlere  kolay montaj uygulaması sağlıyor. Dahili Kaskad Modülü ve Akıllı Fiş Sistemi sayesinde basit ve hızlı kaskad kurulumu yapılabiliyor. Dahili Klape Sistemi kaskad sistem baca tesisatında harici klape ihtiyacını da ortadan kaldırıyor. Hermetik kazan tasarımı ve eş merkezli baca bağlantısı sayesinde her kazan kendi baca setini kullanabiliyor. Çatı katlarında kurulacak kaskad sistemlerinde paslanmaz çelik bacaya ihtiyaç duymadan bağımsız hermetik kurulum yapılabiliyor. Montajda sağlanan tüm bu avantajlar kurulumdaki hata paylarını ortadan kaldırırken, zaman ve işçilik ücretinde de dikkate değer bir tasarruf sağlıyor. 

Yüksek Performansı ile Büyük Projelerin Tercihi

Farklı ısıtma seçenekleri ile merkezi sistemler için verimli çözümler sunan Viwa S kazan serisi; kolay kurulumu, yüksek performansı, tasarruflu ve uzun ömürlü olması gibi öne çıkan özellikleri ile konut, üniversite, okul, lojman ve otel gibi büyük projeler tarafından tercih ediliyor.