Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Kale Endüstri Holding’i Kendi Kalesinde Keşfedin!

Kale Endüstri Holding’i Kendi Kalesinde Keşfedin!

Çelik kapıdan, çelik kasa, elektronik kilit sistemleri, pencere sistemleri ve alarm sistemlerine kadar zengin ürün ailesinin bir arada sergilendiği showrooma gelen ziyaretçiler, en yeni ürünleri inceleyebilme ve özel olarak tasarlanan odalarda güvenlik çözümlerini birebir deneyimleyebilme fırsatı buluyor. Gelişen dünyanın değişen beklentilerine her daim cevap verebilme hedefiyle yol aldıklarını belirten Kale Kilit Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Semih Teker, entegre güvenlik ürünlerinin bir arada sergilendiği ve birebir deneyimlendiği konsept mağazası aracılığıyla kullanıcıların ihtiyaçlarını tek bir noktadan karşılamayı ve onlara birebir dokunmayı başardıklarının altını çiziyor.

Kurulduğu tarihten bu yana sürdürülebilir müşteri memnuniyetine odaklanan, kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çok sayıda yeniliğe ve yatırıma imza atan Kale Endüstri Holding, Vadistanbul’da faaliyet gösterdiği 450 metrekarelik konsept mağazası ile dikkat çekiyor. Showrooma gelen ziyaretçiler, Kale Çelik Kapı’nın kalite ve dayanıklılık beklentilerine cevap veren estetik tasarımlarını yakından inceleyebiliyor. Aynı zamanda Kale Çelik Kasa’nın ev, ofis, otel veya işletmeler için farklı ihtiyaçlara çözüm sunan kasa modellerini test etme, Kale Kilit’in yüksek güvenlik sağlayan yeni nesil kilit çözümlerini inceleyebilme şansı yakalıyor.

Özel tasarım odalarda güvenlik ürünlerini deneyimlemek mümkün

Yeni nesil showroom aracılığıyla alışveriş deneyimini çok daha konforlu bir hale getirdiklerini söyleyen Kale Kilit Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Semih Teker, “21. yüzyılın dinamiklerine uyum sağlayabilmek amacıyla entegre güvenlik çözümlerini gösterebileceğimiz showroom anlayışına yatırım yaptık. Konsept mağazamızın en dikkat çeken özelliklerinden biri, Kale Kilit, Kale Çelik Kapı, Kale Çelik Kasa, Kale Pencere Sistemleri ve Kale Alarm markalarımızın ürünlerinin bir arada bulunuyor olması. Böylece kullanıcılarımızın evleri veya işletmeleri için ihtiyaç duyacakları tüm güvenlik çözümlerine kolayca ulaşabilmelerine, birçok ürünü de verilen hizmete uygun olarak tasarlanan özel odalarda deneyimleyebilmelerine imkân tanıyoruz. Çelik kapıda güvenlik seviyesi 1’den 6’ya kadar değişiyor. 5. ve 6. seviye kapılar ise en yüksek güvenlik seviyesinde konumlandırılıyor. Konsept mağazamıza gelen ziyaretçilerimiz, Türkiye'de ilk olarak üretilen 6. seviye çelik kapıları ve güvenliği bir üst seviyeye taşıyan kilit sistemlerini de yakından inceleme fırsatı yakalıyor.” dedi.