Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Hatipoğlu Güneş Yeni Beton Kiremit Fabrikası ile Kütahya’dan Sonra Yakında Manisa’da!

Hatipoğlu Güneş Yeni Beton Kiremit Fabrikası ile Kütahya’dan Sonra Yakında Manisa’da!

Yakında hizmete açacağı Manisa’daki açık alanı 5000 m2, kapalı alanı 2000 m2 olan yeni beton kiremit fabrikasında da beton kiremit ürünleri üretilecek ve çatı detay çözümleri konusunda hizmet verilecektir.

Hatipoğlu Güneş’ten Her Zevke Hitap Eden Beton Kiremit Ürünleri…

Hatipoğlu Güneş Kiremit köklü geçmişinin oluşturduğu bilgi birikimi ve teknoloji ile sağlam, güvenilir, her zevke hitap eden, geniş renk yelpazesine sahip beton kiremit ve aksesuarları sunar. En zor hava koşullarına dayanıklı, su sızdırmaz ve donmalara karşı garanti altında olan A1 sınıfı yanmaz renkli Hatipoğlu Güneş beton kiremitleri, sıcak ve soğuğa karşı da çatı yalıtımına katkı sağlar. TSE belgeli, ISO 9001, ISO 14001 standartlarında üretilen ve CE sertifikasına sahip Hatipoğlu Güneş renkli beton kiremitleri uzun yıllar çatılarınızı güvenle korur. 

Profesyonel Çatı Detay Çözümleri Hatipoğlu Güneş’te!

Hatipoğlu Güneş kaliteye ve yeniliğe verdiği önemle, yıllar içinde kendini profesyonel çatı detay çözümleri alanında da geliştirmiş ve çatılar için ihtiyaç duyulabilecek her detayı ürün gamına katmıştır. Hatipoğlu Güneş müşterilerine çatı detay çözümleri alanında en iyi ürünleri sunabilmek için iş ortakları olan Wabis ve Fakro ürünlerini bünyesinde bulundurmaktadır.

Hatipoğlu Güneş Müşteri Memnuniyetini En Üst Düzeyde Tutmayı Amaçlar…

Müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde sağlanmasını amaçlayan Hatipoğlu Güneş Kiremit, seçkin ve köklü firmaların oluşturduğu geniş bir bayi ağı ile mamullerini müşterilerine ulaştırmaktadır. Hammadde seçiminden hazırlanmasına, şekillendirmeden paketlemeye kadar üretimin her aşaması titizlikle ve günümüz teknolojisine uygun olarak uygulanmakta, modern üretim anlayışına uygun olarak eleman eğitimine de önem verilmektedir. Hatipoğlu Güneş, sunduğu ücretsiz keşif ve numune gönderimi hizmetleri ile de öne çıkmaktadır.