Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Duravit Dünyada Benzeri Olmayan "C-shaped" Lavaboları Tanıttı

Duravit Dünyada Benzeri Olmayan "C-shaped" Lavaboları Tanıttı

Patentli c-bonded inovasyonu, seramik lavabonun ve mobilyaların çıkıntı veya girinti olmadan ve 4 mm'lik hassas aralık ölçüsüyle kusursuz paralellikte olmasını sağlar. Tamamen DuraCeram®'dan yapılmış ve özel olarak işlenmiş c-shaped lavabolar seramik sırın temizlik kolaylığı ve sağlamlık gibi avantajlara sahiptir ve ıslak ortamlar için tasarlanmıştır.

Banyoda en yüksek tasarım standartları için lavabo üniteleri Happy D.2 Plus, açık veya koyu renkli sade bir havaya sahip zarif ve etkileyici stil koleksiyonu fikrinin devamı olarak lavabo ünitesi tasarımı için iki yeni model sunuyor.

Lavabo dolabı veya krom metal konsol ile birleştirilebilen c-shaped tasarım seramik lavabo, parlak beyaz dış kenara sahiptir.

c-bonded tasarımın yuvarlak dış kenarları lavabo dolabı ile aynı renkte veya metal konsola uygun olarak Siyah Mat renkte mevcuttur.

Her iki tasarım da tipik olarak düz bir kenara ve uyumlu bir şekilde entegre edilmiş batarya platformuna sahip lavaboları temel alır. Lavabolar üç genişlikte (575, 775 ve 975 mm) mevcuttur. Beyaz akrilik kapak, lavabonun altındaki bağlantıları gizler ve her açıdan mükemmel estetiği garanti eder.

Entegre havlu askılı, ayaklı, yüksekliği ayarlanabilir metal konsollar isteğe bağlı olarak raf veya gömme çekmece ile teslim edilebilir.

İsteğe bağlı olarak sol veya sağdaki konsolun pratik bir uzantısı olarak eklenebilen entegre çekmeceli oturma alanı (genişlik 625 mm) da başka bir seçenek olarak değerlendirilebilir. Duravit ayrıca ıslak banyolar için uygun, dokuma kumaştan yapılmış boyasız bir minder de sunar.

Alternatif olarak, iki çekmeceli duvara monte lavabo dolapları ek depolama alanı sunar. Tüm bunlar toplam on bir farklı yüzey seçeneğiyle mevcuttur, açık veya koyu renklerde lüks ahşap veya mat yüzeyler arasından seçim yapılabilir. Graphite Super Matt çeşidi ayrıca bir parmak izi önleyici kaplama ile birlikte sunulur. İsteğe bağlı olarak Akçaağaç veya Ceviz'den üretilmiş üst sınıf bir iç döşeme sistemi seçilebilir.

Yeni lavabo dolabı çeşitleri, Happy D.2 ve Happy D.2 Plus tasarım serisindeki tüm bileşenlerle ideal bir şekilde birleştirilerek tüm banyo mobilyaları için uyumlu bir tasarım sağlar. Happy D.2 Plus, Antrasit klozet ve bidelerin yanında Graphite Supermatt dökme kaplamalı küvetlerle birlikte siyah metal konsol ve koyu mobilya yüzeyleriyle mükemmel uyum sağlayan tutarlı bir renk konsepti sunar.