Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Çimstone Tezgahlar,  Mutfak ve Banyolarda Fark Yaratıyor

Çimstone Tezgahlar, Mutfak ve Banyolarda Fark Yaratıyor

Üretim teknolojisi ile kuvarsın sağlamlığını bir araya getirerek kompoze taşın fiziksel ve teknik üstünlüklerini yüzeylere taşıyan Çimstone, her türlü yüzeyde şık olduğu kadar sağlam ve uzun ömürlü yaşam alanları sunuyor. Doğal taşlardaki klasik seçeneklerin aksine, Çimstone’un zengin renk ve doku alternatifleri özgün mekanlar yaratıyor.

Ahşap, lake, laminat, akrilik gibi her türlü mutfak ve banyo mobilyasıyla uyum sağlayan Çimstone tezgahlar, şıklığı kadar hijyenik yapısıyla da öne çıkıyor. Üzerinde bakteri üremesine izin vermeyen Çimstone tezgahlar, leke tutmama özelliği sayesinde kolaylıkla temizleniyor; özel bir bakım ve koruma gerektirmiyor.  Nemli bir bez ile yapılacak basit bir temizlikle ilk günkü ışıltısını uzun yıllar koruyor. Bu sayede temizlik süreleri ve giderlerinde de önemli bir tasarruf sağlıyor.

Uluslararası lider sertifikalandırma kuruluşu NSF International tarafından hijyenik yapısı onaylanan Çimstone, evinizin her bölümünde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiz sağlıklı yüzeyler sunuyor.

Renk serisinde öne çıkan damar efektli ürünleriyle mermer dokusunu kuvarsın sağlamlığıyla işleyen Çimstone, damarlı ürünlerinin yansıra krem, bej, beyaz, kahve, gri tonlarında ve farklı dokulardaki ürünleriyle mobilyanın yansıra, her türlü aksesuar ve inoks ürünlerle de uyum sağlıyor.

Kimyasalların yıpratıcı etkilerine yüksek direnç gösteren Çimstone, bu özelliği ile laboratuvar tezgahlarında özellikle tercih ediliyor.

Modern yaşamın ihtiyaçlarından yola çıkarak beklentileri göz önüne alan Çimstone, stil sahibi mekanlar yaratıyor…

Türkiye’de ve yurtdışında sayısız büyük projede kullanılan ve pek çok ulusal ve uluslararası zincir mağaza, alışveriş merkezi ve kurumsal projenin vazgeçilmez malzemesi haline gelen Çimstone, banko ve tezgahlarda kurumsal güvence, kaliteli ürün ve müşteri odaklı hizmet sunuyor.

Değişen mutfak ve banyo kültürünün tamamlayıcısı olan Çimstone, başta nihai müşterileri olmak üzere; mimar, müteahhit, mutfak ve banyo mobilyacılarının ilk tercihi oluyor.