Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Cersaie’de Bien Rüzgârı Esecek

Cersaie’de Bien Rüzgârı Esecek

Türkiye ve dünya yapı sektörünün önde gelen markalarından olan Bien, dünyanın en prestijli fuarları arasında gösterilen ve her yıl on binlerce ziyaretçiyi bir araya getiren Cersaie Fuarı’na katılıyor. 25-29 Eylül günleri arasında İtalya’nın Bologna şehrinde gerçekleştirilecek fuar, uluslararası sektör profesyonellerinin yanı sıra dünyanın dört bir yanından gelen mimarlar, tasarımcılar ve yapı markalarına da ev sahipliği yapacak.

İlham veren, yenilikçi koleksiyonlar bu yıl da Cesaie’de

Bu yıl 40. kez düzenlenecek Cersaie’ye katılan Bien, iç ve dış mekanlar için ileri teknolojilerle tasarladığı yeni ebat, renk, desen ve tasarım seçeneklerinden oluşan, ilham veren koleksiyonlarını ziyaretçilere tanıtacak. Bien, Cersaie 2023’te yeni tasarımları, ürünleri ve mevcut koleksiyonlarını 19’uncu salon C72 – D71 numaralı stantta sergileyecek.

Palazzo Re Enzo'da muhteşem ışık gösterisi

Bien, dünyanın çeşitli ülkelerinden 300’ü aşkın sektör profesyonelini Bologna’nın önemli tarihi mekanları arasında gösterilen Palazzo Re Enzo’da gerçekleştireceği “2gether” etkinliğinde bir araya getirecek. Bien’in global vizyonunun katılımcılarla paylaşılacağı özel etkinlik, ışık gösterilerine de sahne olacak.