Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Braas Çatı Sistemleri, Divoroll Universal-S HYPER ile Çatılarda Yüksek Koruma Sağlıyor

Braas Çatı Sistemleri, Divoroll Universal-S HYPER ile Çatılarda Yüksek Koruma Sağlıyor

Nefes alan yapısıyla da yoğuşma riskini azaltarak çatıların daha sağlıklı ve konforlu olmasını sağlıyor. Divoroll Universal S Hyper, reflektif film tabakası ile güneşten gelen ısıyı yansıtma özelliğine de sahip, ışınım yoluyla gelen ısıyı yüzde 40’a kadar yansıtarak enerji tasarrufuna katkı sağlayan inovatif bir çözüm. Entegre bini yeri yapışkanı ile hava geçirimsizlik sağlayarak çatıda enerji verimliliğini de artırıyor.

Braas Divoroll Universal S-HYPER,

  • 4 katmanlı donatılı yapısı sayesinde uygulama ve sonrasında oluşabilecek aşınma ve diğer mekanik etkilere karşı yüksek dirence sahiptir.
  • TS EN 13859-1 standardında belirtilen UV esaslı yaşlandırma deneyleri çerçevesinde, 5 kat daha iyi yaşlanma davranışı gösterir.
  • Kendinden yapışkanlı şeritler, hava geçirimsizliği sağlamaya yardımcı olarak çatıların enerji verimliliğini artırır.

Braas Çatı Sistemleri, Türkiye’de faaliyete başladığı ilk günden bu yana; uzun ömür ve yüksek performans için farklı ürün grupları ile çatıyı çözülmesi gereken bir sistem olarak ele alıyor. Braas Çatı Sistemleri ürün gamında; kiremitten güneş enerji sistemlerine, insan ve iş güvenliği çözümlerinden detay çözümlerine kadar birçok yenilikçi ürün bulunuyor. Braas, çatılarda estetiğin yanı sıra işlevsel, yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler geliştirerek, kullanıcılarına bilinçli tercihler yapabilme imkânı sunuyor. Braas, Divoroll ailesinin tüm üyeleriyle su yalıtımı alanında çatınızın ihtiyacına göre en teknolojik çözümleri sunuyor, inovatif su yalıtımları ile çatılar için daha fazla koruma sağlamayı amaçlıyor.