Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Bi’Boya, Artcrete ile Mekanlara Sanatsal Dokunuşlar Getiriyor

Bi’Boya, Artcrete ile Mekanlara Sanatsal Dokunuşlar Getiriyor

Hem duvar hem de zeminde kullanılabildiği için efekt bütünlüğü sağlayan ‘Artcrete’, farklı uygulama teknikleri ile bambaşka desenler yaratma imkanı sunuyor. ‘RAF Yapı Malzemesi Ödülü’ sahibi de olan ürün mekanlara estetik ve sağlamlık katıyor.

‘Artcrete’ uygulandığı tüm mekanlara zarafet katıyor

Yalın tasarıma ve esnek bir yapıya sahip kaplama malzemesi Artcrete, yüksek mukavemetli, darbelere, çizilmelere ve suya dayanıklı yapısıyla öne çıkıyor. Hem duvar hem de zeminde kullanılabildiği için efekt bütünlüğü sağlayan Artcrete, farklı uygulama teknikleri ile farklı desenler yaratma imkanı sunuyor.

Suya karşı dayanıklı olan Artcrete, banyo gibi ıslak hacimlerde dahi kullanılabiliyor. Artcrete ayrıca dışarıdan içeriye su geçirmemesine rağmen, içerideki nemi dışarıya atabilme kabiliyeti ile binaların nefes almasını sağlıyor.

Mevcut kaplamayı kaldırmadan üzerine uygulama imkanı sağlayan Artcrete, iç ve dış cephe duvarlarında, iç cephe zeminlerinde; kara sıva, beton gibi mineral yüzeylere, eski su bazlı boyalı yüzeylere ve alçı sıva, alçı levha üzerine uygulanabiliyor. Seramik kaplı yüzeylere de uygulanabilen Artcrete’in deseni, çelik mala veya efekt mala ile veriliyor.

Bi’Renk kartelası ile hayal gücünüzü konuşturun

Artcrete beyaz renkte olup, Bi’Renk Ustası ile renklendirilerek istenilen renk elde edilebilir. Bi’Renk, kartelasında sunduğu 144 renk ile beraber hayal gücünüz ve renk bilginiz doğrultusunda sonsuz sayıda renk yaratma imkanı sağlarken Artcrete’in üzeri Artcrete Coat ile kaplanıyor ve uygulama yıllar sonra da tekrarlanabiliyor.