Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
R+T Turkey

R+T Turkey

  • Fuarlar

  • 14 Eylül 2023, Perşembe

  • 16 Eylül 2023, Cumartesi

  • İstanbul Fuar Merkezi

Güneşten koruma ve otomatik kapı sistemleri alanında Avrasya, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’daki tek uluslararası ticaret fuarı R+T Turkey için geri sayım başladı. 14-16 Eylül 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek fuarda Almanya, İtalya, Romanya, Çin, Pakistan ve Türkiye’den toplam 110 katılımcı firma yerlerini aldı. Messe Stuttgart Ares Fuarcılık tarafından bu yıl altıncısı düzenlenecek olan fuar, 90 ülkeden ziyaretçi ağırlayarak yeni ihracat kapıları için önemli bir platform sunacak.

Bu yıl, geçtiğimiz sene olduğu gibi İFM (İstanbul Fuar Merkezi) 9. ve 10. Hollerde toplam 11 bin metrekare alanda sektörün önde gelen 110 firmasının katılımıyla düzenlenecek olan fuar, pek çok ulusal ve uluslararası firmanın ve satın almacının takvimine şimdiden girmiş bulunuyor. Sektörün lider firmalarının yer aldığı fuar; yatırımcı, üretici, perakendeci, bayi, satış mağazası, toptancı, distribütör, mimar, iç mimar, inşaat mühendisi gibi tüm sektör ilgililerini sektörün tek uluslararası ticaret platformunda bir araya getirecek. 

Güneşten koruma ve otomatik kapı sistemleri alanında Avrasya’nın tek uluslararası ticaret fuarı olan R+T Turkey, 6. kez yeni ihracat kapıları için önemli bir platform sunacak. 

Fuarla ilgili detaylı bilgiye BURADAN ulaşılabilir.