Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Desmus
Desmus

Desmus

  • Sanayi Mah. Hümeyra Sok. No:6, 34415, Kağıthane, İstanbul, Türkiye
  • 0212-7098077
  • www.desmus.com.tr 
Desmus; özellikle performans mekanları, kültür-sanat yapıları ve eğitim kurumları gibi projelerde uzmanlaşmış bir tasarım, mimari, mühendislik, planlama ve operasyon danışmanlığı firmasıdır. 
 
Avrupa ve Türkiye’de bu alanda uzun yıllar içinde edindiği tecrübesiyle birçok farklı dinamiği göz önünde bulundurarak tasarımları gerçeğe dönüştüren Desmus, yaratıcı mimar ekibiyle projelendirdikleri mekanları, kullanıcı ve izleyici gözüyle ele alarak; insan etkileşimini en üst seviyeye taşır ve cazibe merkezi oluşturmaya odaklanır.
 
Amaçlanan estetik ve ekonomik hedefleri karşılamak için, vizyon ve iş modelleri hakkında net bir anlayışla projelerini geliştiren Desmus, operasyonel verimlilik, esneklik ve sürdürülebilir iş anlayışıyla danışanlarının ihtiyaçlarını destekleyen yapılar oluşturulmasını sağlar.
 
Desmus'un yaratıcı tasarım ekibi, insan ve çevre faktörlerini en ince detayına kadar hesaplayarak bir adım ötesini düşünür. Kişinin fiziksel alanla her temasının bir mesaj ya da duygu iletmek için fırsat olduğunu bilir. Danışanlarıyla birlikte bu mesajlar hakkında strateji geliştirerek insanların yaşadığı, çalıştığı ve rol aldığı alanlarda bilinçli deneyimler yaratılmasını amaçlar.
 
Desmus’un mimariye sorunsuz entegre olan ileri teknoloji sistemlerini iyi tanıması, izleyici deneyimlerine pozitif olarak yansır. Bu bakış açısı, danışanların hikayelerini güçlü bir şekilde anlatmalarına, kültürlerini aktarmalarına ve stratejik mesajlarını iletmelerine yardımcı olur.