Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Mimarın Seçkisi 01 | K. Serkan TOKİS - KST Mimarlık

Mimarın Seçkisi 01 | K. Serkan TOKİS - KST Mimarlık

Tasarım çalışmalarına kurucusu olduğu KST Mimarlık bünyesinde devam eden Mimar K. Serkan Tokis, 1973’ten beri yapı malzemeleri alanında ilk ve tek malzeme kataloğu olma unvanına sahip Yapı Kataloğu’nun geniş ürün seçenekleri arasından kendi seçkisini oluşturuyor!

YAPI KATALOĞU MALZEME SEÇKİSİ

Yapılarda sıklıkla kullanmayı tercih ettiğimiz malzemelerden birisi de seramik. Sadece ıslak hacimlerde değil başka alanlarda da kullanım kolaylığı sağlaması ve ürün çeşitliliği ile vazgeçilmezlerimizin arasında yer alıyor. Farklı doku ve renklerde üretilmiş olması aynı zamanda mekanların daha zengin bir malzeme kartelası ile oluşturulmasına yardımcı oluyor.

Yapı Kataloğu sitesinde yer alan seramik seçenekleri arasından seçimlerimizi sizlerle de paylaşmak istiyoruz.

Pulpis - NG Kütahya Seramik

 

Calacatta Oro – Bien Seramik

Kalesinterflex Terrazzo – Kale Seramik

YAPI KATALOĞU PROJE SEÇKİSİ

KST Mimarlık olarak özellikle çalışmaktan keyif aldığımız birçok ofis projemiz bulunuyor. Bu tip projelerde konforlu çalışma şartlarını oluşturmaya çalışırken aynı zamanda dayanıklılık ve estetik de malzeme seçimlerimizi yönlendiriyor. 

Ofis mekanlarında çalışma veriminin artırılması ve yoğun kullanım sebebiyle deformasyon problemlerinin yaşanmaması öncelikli olarak tercih sebeplerimizden...

Modulyss Opposite – Unigen

Ultra Clear Düzcam – Şişecam Düzcam

Me Too - Nurus

YAPI KATALOĞU KATEGORİ SEÇKİSİ

Kategori Seçkisi için Yapı Kataloğu’nda bulunan kategoriler arasından Zemin / Duvar / Tavan kategorisini tercih ettik. Bu kategoride ise Zemin alt kategorisinden seçimler yaptık.

KST Mimarlık olarak, zeminlerde tercih edilecek malzeme seçimlerinin kullanım alanına ve şartlarına göre hijyenik ve uzun ömürlü kullanıma imkan veren malzemeler olmalarını aynı zamanda da mekanların kimliğine olumlu katkıda bulunmalarını dikkate alarak seçimler yapıyoruz.

Isola 20 – Stonewrap

Mosa Koleksiyonu - KibrID MATERIAL

AKDO MOZAİK Luminous | Beam Calacatta (H) w/ Gold - AKDO

---

KST Mimarlık Hakkında 

KST Mimarlık, 2004 yılında Mimar K. Serkan Tokis tarafından kurulmuştur. Üstlendiği tüm projelerinde çok sayıda ve benzer proje tasarlamaktan ziyade tüm projelerinin mekana ve kullanıcısına özgü ve fonksiyona cevap verebilen nitelikte olmasını amaçlayan tasarım anlayışı ile KST Mimarlık, profesyonel mimar, iç mimar ve teknik inşaat kadrosuyla başta konut yapıları olmak üzere; ofis, kafe ve restoran, mağaza, iş merkezi ve turizm yapıları gibi birçok projeye imza atmıştır.