Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Duvarlarınıza Estetik Katan Antibakteriyel ve Hijyenik Çözümler!

Duvarlarınıza Estetik Katan Antibakteriyel ve Hijyenik Çözümler!

Dokuları, renkleri ve tasarımları ile yaşam alanlarınıza hayat katan duvar yüzeyleri için tercih edilebilecek birçok ürün grubu arasında yer alan ve sıklıkla tercih edilen duvar kağıtlarını kullanarak yaşam alanlarınızda sağlayabileceğiniz birçok fayda bulunmaktadır.

Duvar dekorasyonu için tercih edilebilecek seçeneklerden biri olan duvar boyaları iç mekan dekorasyonunda önemli bir rol oynasa da, son dönemlerde duvar kağıtlarının sıklıkla tercih edildiği gözlemlenmektedir. Kullanım kolaylığı, ürün yapısı, ekonomik ve estetik koşulları göz önüne alındığında tekstil tabanlı duvar kağıdının mekanlarınıza sağladığı avantajlara göz atın!

Duvarlarınızın uzun ömürlü olmasını sağlayın

Duvar boyalarına göre çok daha az bakım ve insan gücü gerektiren duvar kağıtlarının, yapılan araştırmalar sonucunda boyalara göre beş kat daha uzun ömürlü olduğu kanıtlanmıştır. Edo-tex duvar kağıdı uzun süre solmazlık özelliği sayesinde duvarlarınız uzun yıllar sonra bile ilk günkü gibi ışıldar. Muadil ürünlerinin arasında dayanıklılığıyla ön plana çıkan tekstil tabanlı duvar kaplamaları ile mimari projelerinizde uzun yıllar kullanım imkanı sunarak kullanıcıların yüksek ölçüde tasarruf etmelerine imkan verebilirsiniz.

Renk ve doku alternatifleri ile mekanlarınızı dekore edin

Duvar boyalarına oranla daha güvenilir çözümler sunan duvar kağıtları, istediğiniz renk ve dokuları birebir projelerinize yansıtır. Az da olsa ton farklılıkları elde edebileceğiniz boya uygulamalarına karşın duvar kaplamalarında seçilen doku ve renkler, hiçbir farklılık yaşanmadan duvarlarınıza uygulanır. Son teknoloji kullanarak oluşturduğu geniş renk ve desen kataloğu ile Edo-tex, günümüz mimari trendlerine her zaman uyum sağlamaktadır. Kullanıcı talebine bağlı olarak oluşturulabilecek ürün dokuları ve renkleri ile özel tasarım imkanı sunan Edo-tex, kişiselleştirilmiş duvar kağıdı ile mekanınızın dekorasyonunu tamamlamaya yardımcı olur.

Anti bakteriyel ürün yapısı sayesinde sağlıklı mekanlar oluşturun

Sağlıklı ve hijyenik yaşam alanlarının öncelikli hale geldiği günümüz koşullarında, içerisinde bulunduğumuz mekanların ferah ve şık olmasının yanında sağlıklı ve hijyenik olmaları da öncelik haline gelmiştir. Anti bakteriyel duvar kağıdı olarak da tanımlanabilecek tekstil tabanlı duvar kaplamaları; mikrop barındırmayan, kir ve toz tutmayan yüzeyleri ile mekanlarınızda tercih edebileceğiniz sağlıklı ürünler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Aynı zamanda silinebilir ve yıkanabilir ürün yapıları sayesinde tekstil tabanlı duvar kağıtlarını özellikle hijyen kalitesini korumak istediğiniz mekanlarda gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Alev almazlık özelliği ile evinizin güvenliğine katkıda bulunun

İç mekanların en önemli öğesini oluşturan duvar kaplamaları arasında “alev almaz duvar kağıdı” olarak da bilinen tekstil tabanlı duvar kağıtları, uygulandıkları mekanların güvenliğine de ekstra katkıda bulunur. Yapılan testler ile tutuşma güçlüğü kanıtlanan Edo-tex ürünleri, insan kullanımının yoğun olduğu otel, hastane, okul ve konut projelerinde olası yangın riskine karşı alınacak tedbirlerden birisi olarak görülmekte ve büyük ölçekli projelerde sıklıkla tercih edilmektedir.

Edofleks modelleri ile projelerinizi gerçeğe en yakın halde modelleyin

Edofleks, geniş ürün gamına sahip numuneleri ve uygulamalarda kullanılmak üzere her daim hazır stokları ile işverenlere destek olurken, proje görselleştirmelerinde kullanmak üzere tekrarsız ve yüksek çözünürlüklü halleriyle web sitesinden mimarlara avantaj sağlıyor.

Farklı renk ve desen alternatiflerine sahip “Edo-tex” ürünlerini keşfetmek için www.edofleks.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.