Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
AGK Yer Kaplamaları
AGK Yer Kaplamaları

AGK Yer Kaplamaları

AGK Yer Kaplamaları 1986 yılında Türkiye’de henüz bilinmeyen ‘’Karo Halı’’ ürünlerinin pazarlama ve satışını yapmak üzere kurulmuştur. Ülkemizin kapalı ekonomiden çıkmaya yeni başladığı ve iç mimaride yepyeni ürün ve kavramlara açılımın başladığı bu dönemde, Türkiye’de “Karo Halı” konseptini ilk defa tanıtarak satış ve pazarlamasında öncü konumunda bir kurum olarak günümüze kadar faaliyetini sürdürmektedir.
 
AGK Yer Kaplamaları'nın felsefesi “Doğru yere, doğru ürün, doğru fiyat” olmuştur. İhale şartnamesi oluşturulmasından başlayıp, doğru ihtiyacın belirlenmesi, metrajın hesaplanması, lojistik zincirin kurulması, döşenmesi ve sonrasında bakım da dahil olmak üzere, A’dan Z’ye; 7/24 hizmet veren, mimari ve tasarım camiasının beklentilerine cevap verebilecek şekilde organize olmuş, her sınıf ve nevi yumuşak yer kaplamalarının ithalatı ve uygulamasında uluslararası faaliyet gösteren, kendi konusunda Türkiye’nin en öne çıkan ve bu konuda markalaşmış bir firmadır. 
 
AGK Yer Kaplamaları; "Proje Yürütme ve Yönetme" anlayışına uygun ekip çalışmasını Türkiye'de ilk defa uygulayarak 30 yılı aşkın süredir kendi sektörü içerisinde tüm kamu, özel sektör ve yabancı kuruluşların tercihi olmaya devam etmektedir.