Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
ADDO
ADDO

ADDO

  • Halkalı Merkez Mah. Basın Ekspress Yolu No:9/7 Capital Tower, Küçükçekmece, İstanbul, Türkiye
  • 0212-2954897
  • addo.com.tr 
İyi tasarımların hızla hayata geçirilmesi gerektiğine inanan Addo, 1992 yılında İstanbul’da kurulmuş modern ve fonksiyonel ofis mobilyası üretiminde uzmanlaşmış bir markadır.
 
Addo, iş dünyasının ihtiyaçları doğrultusunda oluşturduğu ofis mobilyalarının yanı sıra; her türlü özel projeyi ve hastane mobilyalarını da aynı tasarım ve kalite anlayışıyla hayata geçirmektedir. Teknolojik açıdan ileri seviyede makinelere ve yüksek kalitede kalifiye elemana sahip olan Addo’nun tüm üretim süreçleri, numaralanan bir sistem ile kontrollü makineler üzerinden ilerlemektedir. Bu önemli süreç yapısı da ürünlerin kusursuz ölçü doğrulama ve yüksek kalite ürünleri garanti etmektedir. Addo’da sadece bitmiş ürünler sunulmamaktadır. Aynı zamanda ürün kompleks tasarımı, dekorasyon, ihtiyaçların analizi, proje çalışması, sevkiyat ve montajı da sunulan hizmetleri kapsamaktadır.
 
Addo koleksiyonları; evrensel olarak tasarlanmış, esnek ve değiştirilebilir eklenebilen parçalar, üniteler, dolaplar, kesonlar, paneller ve temel sistemi tamamlayan parçalar olarak dizayn edilmektedir. Addo, standart ürünler dışında, projelerdeki özel mobilyaları da üretme kapasitesine sahip olduğu gibi bu konuda da oldukça esnek, hızlı ve etkili bir süreç izlemektedir.
 
Addo 6000 m² kapalı üretim tesisi ve İstanbul – İtalya showroomları ile hizmet vermektedir. Tüm üretim süreci, ilerleyen teknolojiyle paralel olarak geliştirilen tesislerde gerçekleştirilmektedir.
 
Addo, çalışanlarının farkındalığını artırarak; ISO 9001, ISO 14001 ve TS 18001 standartlarına uygun kalarak ve entegre yönetim sisteminin etkinliğini sağlayarak üretim yapmaktadır. Addo mobilyaları, geri dönüşüm dikkate alınarak ve insan sağlığını koruyan tüm detaylar düşünülerek üretilmektedir. Kullanım süresi boyunca sağlığı tehlikeye atacak herhangi bir madde kullanılmadan üretim sağlamaktadır.