Ofis Mobilyaları

Marka: Mod Tasarım

Kişiye göre özel alan oluşturma hedefi ile ortaya çıkan ürünlerimiz, günümüzün tasarım ilkeleriyle bütünleşen, yenilikçi, fonksiyonel, genç tasarımlardır. Açık ofislerde farklı yerleşim kurguları ile yüksek performanslı, dinamik çalışma alanları sunmaktadır. Grupsal çözümlerde kişiselliği çok iyi donanımlarla bulan tasarımlar çalışma sistemini, maximum işlevsellik ile kablo yükünü orta aksta bulunan lineer bir separasyon sistemi içerisinde tüm çalışma birimlerine taşıyarak, kullanıcının elektrik, telefon, internet kablolarına kolayca ulaşmasını sağlar. Separasyon sistemi üzerine kaplanan TÜBİTAK onaylı özel ses yutucu kumaşlar sayesinde ofisinizdeki sesin çınlamasını %45 azaltırken size verimli bir çalışma alanı sağlıyor. Bunun yanı sıra seperatörlere kişiye özel kalemlik, notluk, A4’lük gibi aksesuarların entegre edilebilmesi net, temiz, karmaşık olmayan motivasyonu arttıran, kişiye özel çalışma alanları sunar.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Ofis Mobilyaları ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Hastane, çalışma ofisleri, bankalar, plazalar vb.

Kolay monte-demonte edilebilen ahşap, alüminyum malzemelerle farklı kesit ve modellerde üretilebilen tasarımlardır. Özel kumaşlar ile sesin çınlaması önlenir. Separasyonlara takılan baza sistemlerine dosyalık, notluk, kalemlik gibi aksesuarları takılarak masa üzerinden kaldırır. Kablo kanalları sayesinde kablo kargaşası ortadan kaldırılır. Kişiye özel ve şık çalışma alanları sunar.