Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Odak İnşaat
Odak İnşaat

Odak İnşaat

  • Bayar Cad. Şehit Mehmet Fatih Öngül Sok. Odak Plaza No:5 Kozyatağı, 34742, Kadıköy, İstanbul , Türkiye
  • 0216-3721400
  • odakgroup.com.tr/ 
Odak Grup’a ait ilk ve öncü şirket olarak 1979 yılında kurulmuş olan Odak İnşaat, uzman kadrosu ve organizasyon becerisiyle anahtar teslim projelerde Ana Müteahhit olarak başarıyla hizmet vermektedir. 
 
Türkiye genelinde pek çok nitelikli projeyi başarıyla tamamlamış olan Odak İnşaat, 90’lı yıllar ile beraber yurt dışında da önemli başarılara imza atmaya başlamıştır. Özellikle Rusya Tataristan Cumhuriyeti başkenti Kazan’da gerçekleştirdiği projelerle şehrin siluetini oluşturan en önemli yapılara imza atmıştır.
 
Alışveriş ve eğlence merkezleri, oteller, iş ve ticaret merkezleri konularında uzmanlaşmış olan Odak İnşaat, kurulduğu günden beri yaklaşık 1,5 milyon m² inşaat yapmış olup; saraylar, müze, opera ve tiyatro binaları gibi tarihi ve özellikli binaların restorasyonu ve renovasyonu konularındaki deneyimiyle de birçok önemli projeyi başarıyla tamamlamıştır.
 
Çevreye ve güvenliğe duyarlı proje yaklaşımı
 
Odak İnşaat yaptığı projeler kapsamında çevrenin korunmasına özel önem vermektedir. Doğal kaynakları korumak, çevreye olabilecek olumsuz etkileri en aza indirmek ve bunun sağlanabilmesi için gerekli önlemleri alabilmek doğrultusunda gereken tüm çalışmalar yapılmaktadır. 
 
Bu amaçla, konu ile ilgili yürürlükte olan tüm yasa ve yönetmeliklere tamamen uyulmaktadır.
 
Ayrıca, yapım çalışmalarının her aşamasında iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili hem yerel ve hem de uluslararası koşullar titizlikle sağlanmaktadır. Her bir proje için, projeye özgü ve genel, çevre koruma ve iş güvenliği gerekliliklerine uyumlu çalışılması, Odak İnşaat’ın sunduğu yüksek hizmet kalitesinin anahtarıdır.
 
Bu doğrultuda, Kalite, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri alanlarında değişen gerekliliklere uyum sağlanabilmesi için çalışanlarına sürekli olarak eğitimler düzenlemektedir.
 
Odak İnşaat ISO 9001:2008 Kalite, OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği, ve ISO 14001:2004 Çevre Yönetimi sertifikalarına sahiptir.