Yalıtım Camı Ünitesi - Temperlenebilir Isı Kontrol Kaplamalı

Marka: Şişecam Temperlenebilir Low-E Cam

Şişecam Temperlenebilir Low-E Cam, Şişecam Düzcam’ın temperlenebilir ısı kontrol camıdır. Akredite Isıcam Yetkili Üreticileri (IYÜ) tarafından Şişecam Temperlenebilir Low-E Cam kullanılarak üretilen çift cam üniteleri, Isıcam S T ismiyle pazara sunulur. Isıcam üniteleri, üretim kaynaklı hatalara karşı 10 yıl süreyle Isıcam® Yetkili Üreticisinin garantisindedir. Isı kayıplarını sıradan çift cama göre %50 azaltır ve ısıtma giderlerinden tasarruf sağlar. Şeffaflıktan ve doğal gün ışığından ödün vermez. Cam yüzeyinde oluşan buğulanmaları geciktirir. Güneş ısısından maksimum fayda sağlar. Pencere önlerinin kışın soğuk olmasını önler. Cam kırıldığı zaman keskin olmayan küçük parçalara ayrılarak yaralanma riskini ortadan kaldırır. Tempersiz bir cama göre yatay yüklere karşı 5 kata kadar dayanıklıdır. Temperlenebilir Low-E kaplama, renksiz düzcamın yanı sıra talep üzerine yeşil, füme, bronz ve mavi renkli camlar üzerine de uygulanabilir.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Yalıtım Camı Ünitesi - Temperlenebilir Isı Kontrol Kaplamalı ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Şeffaflığın ve düşük yansıtmanın ön plana çıktığı rezidans, ofis, otel, alışveriş merkezi, havalimanı, ticari binalar, çatı ışıklıkları ve kış bahçeleri

• Performans değerleri: 6 mm (#2) + 16 mm AB+ 6 mm
• Gün ışığı geçirgenlik: %72
• Gün ışığı dışa yansıtma: %19
• Solar faktör: %53
• U değeri: 1.1 W/m²K
• # kaplama yüzeyini gösterir.
• Şişecam Temperlenebilir Low-E Cam, Isıcam bünyesinde ve mutlaka kaplamalı yüzey içe (2. yüzey veya 3. yüzey) gelecek şekilde kullanılmalıdır.

Isıcam® S T üniteleri, Şişecam Düzcam tarafından denetlenen Akredite Isıcam Yetkili Üreticileri tarafından üretilmekte olup, üretim hataları ile üretimden kaynaklanan ara boşluktaki buğulanmaya ve bozulmaya karşı üretim tarihinden başlamak üzere 10 yıl süre ile garantilidir.
TS 3539 EN 1279, TS EN 1096, CE