Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Yapı Kataloğu, 50.Yıl Diyalog Etkinliği Atölye Yürütücülerini Arıyor!

Yapı Kataloğu, 50.Yıl Diyalog Etkinliği Atölye Yürütücülerini Arıyor!

Mimarlık fakültesi lisans eğitimini tamamlamış kişiler veya ekipler, bu etkinlik kapsamında yapı sektörüne uyumlu, kendi moderasyonlarıyla yer alabilecekleri yarım günlük workshoplar düzenleyebilecek.

Workshop düzenlemek isteyen gönüllüler:

Mimarlık, iç mimarlık, peyzaj mimarlığı, şehir ve bölge planlama, endüstri ürünleri tasarım bölümleri yüksek lisans / doktora öğrencisi ya da mezunuysanız veya mezun bir ekipseniz bu etkinlikte moderatörü olacağınız kendi workshop’ınızı düzenlemek için yapmanız gereken; özgeçmişiniz ve etkinlikte düzenleyebileceğiniz workshop’a dair kreatif içerik ile birlikte, 1.000-2.000 karakter (boşluklu) arasında bir niyet mektubunu ve bu niyetinizi anlattığınız maks. 1 dakikalık bir videoyu (mp4 formatında) bizlere, 31 Ocak 2023 Salı gün bitimine kadar etkinlik@yapikatalogu.com e-mail adresinden iletmeniz olacak. Ekiple başvurulacaksa, bu ekipler maksimum 3 kişiden oluşmalıdır. Workshop düzenleme başvurusu yaparken mail konusuna “Workshop - Başvuran kişinin / ekibin ismi” yazmanız gerekmektedir. Düzenlenmesi düşünülen workshop ile ilgili iletilecek kreatif içeriğin yapı sektörüyle iişkili olması ve etkinlik katılımcısı firmaların ürün gamıyla da örtüşebiliyor olması önem arz etmektedir.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi edinmek ve katılımcı firmaları görüntülemek için bu linkteki dosyayı inceleyebilirsiniz.