Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Tezgah Sektörünün Müşteri Memnuniyeti Lideri Çimstone!

Tezgah Sektörünün Müşteri Memnuniyeti Lideri Çimstone!

11-25 Temmuz 2022 tarihleri arasında, 26 bölge ve 72 il kapsamında gerçekleştirilen araştırmayı hazırlayan Türkiye İtibar Akademisi başkan yardımcısı Özüm Dilek Acar, “Her şirket için vazgeçilmez başarı unsuru kabul edilen müşteri memnuniyetinin ölçüldüğü araştırmamızda, markaların ya da kurumların ürün ya da hizmet performanslarının kamuoyunda tesis ettiği fayda ve zihinlere kazıdığı değer algısı belirlendi.” sözleriyle araştırmanın markalar adına taşıdığı önemi vurguladı.

Türkiye’nin en itibarlı tezgah markası

Markalarının tüketici nezdinde oluşturduğu değeri ölçmeye odaklı çalışmalarıyla adından söz ettiren Türkiye İtibar Akademisi’nin Şubat ayında açıkladığı, Türkiye’nin En İtibarlı Markaları Ödüllerinde, “Türkiye’nin en itibarlı tezgah markası” ödülüne layık görülen Çimstone, Müşteri Memnuniyeti Endeksi’nde sergilediği memnuniyet yaratan performansıyla da sektöründe öne çıktı.

1996 yılında doğal taşlara alternatif bir pazar yaratarak, Türkiye’yi kuvars yüzeylerle tanıştıran ve sektörünü yaratan marka Çimstone, satış ve satış sonrası süreçlerinde %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ediyor. 

Çimstone’un hedefi sürdürülebilir mutluluk

Çimstone, sektörünü kuran, büyüten, 25 yılı aşkın süredir sektörüne ismini veren bir marka olmanın sorumluluğunu hissediyor, bu sorumluluğa yakışan duyarlılıkla hareket ediyor. 

Çimstone’un müşteri memnuniyeti sağlamak önceliğiyle gerçekleştirdiği atılımlar karşılığını, Türkiye İtibar akademisi’nin Müşteri Memnuniyeti Endeksi çalışmasında olduğu gibi bağımsız araştırmalarla da kendini gösteriyor. 

Çimstone markası, sürdürülebilir mutluluk için çalışmaya ilk günkü şevkle devam ediyor.