Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Tasarımcı Ercan Kalem’in Farklı Dokunuşları ile Soft Wave

Tasarımcı Ercan Kalem’in Farklı Dokunuşları ile Soft Wave

Çalışma ortamlarında sessizliği ve alanlarda akustik ses konforunu sağlayan Fales Akustik Çözümler ürünlerinde sürdürülebilirliği esas alıyor. Her bir ürünü doğaya dönüşümlü olan bu %100 keçe ürünler 3 farklı kullanım şekliyle projelerde yerini alıyor. Tavan, masa arası seperasyon ve duvarda konumlandırılarak kullanılan bu ürünler, ofislerde ve toplu çalışma alanlarında sessizlik sağlayarak gürültüden uzak konforlu alan oluşturuyor.

Çalışma alanlarında farklılık arayanlar için tasarlanan bu ürünlerin tasarımcısı ise Ercan Kalem. Tasarımcı uzun sürelerdir Fales Akustik Çözümler ile olan iş birliğini sürdürerek üretmeye, tasarlamaya ve hayata geçirmeye devam ediyor. Şimdilik sadece 20 farklı tasarımı olan Fales Akustik Çözümler, son olarak tasarımcı Ercan Kalem’in tasarladığı Soft Wave ürününü alıcı ile buluşturarak 17 farklı renk ile kullanıcıya çeşitlilik sağlıyor.

Tasarımcı Ercan Kalem’in tasarladığı Soft Wave ürünü; hem duvara hem de tavana konumlandırılabiliyor.  

Tasarımlarını sadece sorun gidermek için hayata geçirmeyen Ercan Kalem, tasarladığı ürünlerinde dekoratifliğe de oldukça önem gösteriyor. Soft Wave’i tasarlarken de bu düşünceden uzaklaşmayan tasarımcı bu tasarımıyla dekoratif açıdan oldukça kullanışlı alanlar yaratırken, konumlandırıldığı yerin dinamizmini arttırmayı hedefliyor.

Görsel olarak mekanı güzelleştiren ve farklılaştıran bu ürün, 0.60 ses yutuculuğu ile akustik konusunda da oldukça işlevsel. Ürün ortamlarda gürültüyü engelleyerek daha verimli bir çalışma alanı sağlıyor. Aynı zamanda katmanlı yapısı sayesinde de ses yutuculuğu standart izolasyon malzemelerine oranla çok daha yüksek hale geliyor. Tavanda kullanılması için gerekli montaj malzemeleriyle kolayca konumlandırılan ürün entegre ışık kanalı ile birlikte çok yönlü bir kullanım sunarak kullanıcıya kolay ve konforlu bir kullanım sunuyor.

Tasarımcının birbirinden farklı tasarımlarını yerinde görmek, deneyimlemek ve farklı konumlandırılmalarını yakından incelemek için İstanbul’un iş hayatının merkezi olan Levent’te bulunan Fales Akustik Çözümler showroomu ziyaret edilebilir.