Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Ofiste Her Şey: Bir Showroom’dan Çok Daha Fazlası…

Ofiste Her Şey: Bir Showroom’dan Çok Daha Fazlası…

Her Şeyiyle Bir Deneyim Tasarımının Adı; Ofiste Her Şey

Dünyanın birçok ülkesinde, markaların müşteri deneyimi alanındaki fiziksel ve dijital ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla insan odaklı tasarımlar geliştiren ve kreatif projelere imza atan I-AM Mimarlık tarafından incelikle tasarlanıp kurgulanan bir deneyim tasarımı…

Mod Tasarım ve I-AM iş birliğinde, iş hayatının merkezi konumu Levent’te yer alacak Ofiste Her Şey’de, markanızı daha fazla görünür kılma amacıyla yenilikçi ve modern bir deneyim konsepti sunulması hedefleniyor. Hedef kitlenizle yapı içerisindeki her ünitede organik bir bağ kurabileceğiniz mekânsal kurgusu ile Ofiste Her Şey, çok yakında sektör profesyonellerinin kullanımına açılıyor.

Sosyal alanları, kolektif iş birlikleri ve paylaşımlı ofis alanları ile sektör profesyonelleriyle doğrudan iletişim kurma fırsatı sunan Ofiste Her Şey, aynı zamanda markaları yılın 365 günü görünür kılacak şekilde sektöre hizmet verecek.

Markanıza Yılın 365 Günü Görünürlük Sunan Bir Kompleks

Standart ‘showroom’ anlayışını, yenilikçi vizyonu ile, dünya standartlarını yakalayacak şekilde değiştiren Ofiste Her Şey; içerisinde yer alan farklı metrekare ve konseptlerdeki sergileme alanları ile markalarınıza özel sergileme çözümleri sunuyor. Sergileme alanlarına ek olarak içerisindeki ‘co-working’ alanlarında sektör profesyonellerine erişim olanağı sağlanırken; iletişim ağınızı güçlendirebileceğiniz mekânsal yerleşimi ile kafe ve ortak alan kısımlarında ise, profesyonel paylaşımların odağında yer almanıza imkân sağlanacak.

Her detayı özen ve titizlikle tasarlanan, mekân kurgusunda yer alan markanıza özel şaşırtıcı ve çarpıcı sergileme alanları, sektör profesyonellerine erişim imkânı sunan sosyalleşme alanları ve özel/ortak çalışma alanları ile Ofiste Her Şey dünyasında yer alarak markanıza yılın her günü görünürlük fırsatı sunabileceksiniz.