Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Ofisleriniz İçin Akustik Konfor: Fales Akustik Çözümleme

Ofisleriniz İçin Akustik Konfor: Fales Akustik Çözümleme

Ofislerde çalışanların birbirinden etkilenmesini engelleyerek gerçekleştirilen faaliyetlerde tam verim alınabilmesi için birçok etki olduğu gibi akustik koşulların da önemli bir tasarım parametresi olarak ele alınması gerekir. Gürültü kirliliğinin önlenmesi için görsel olarak zengin çeşitliliğe sahip olan geri dönüşümle keçe malzemeleriyle birlikte uygulamalar dekorasyon amacına da hizmet ederek dışarıdan bakıldığında ofis dekorasyonundan ayırt edilmemektedir. Farklı formlarda üretilen bu akustik ürünleri A sınıfı ses yutum katsayısını sahip.

Etkilerini çalışanların ve ofis sahiplerinin daha iyi anlayabileceği bu uygulamalar ofisin gerçekleştirdiği faaliyetlere bağlı olarak çeşitlilik gösterebildiği gibi ofisin yerleşim şekli de uygulamanın ne şekilde yapılacağı konusunda ayrı bir planlama yapılmasını gerektirmektedir.

Fales Akustik Çözümleme, ses, gürültü ve akustik çözümleme konusunda sahip olduğu ürün çeşitliliği ve uygulama deneyimi ile ofis akustik ihtiyaçlarına yönelik çözümleri yüksek kalite standartlarında sunarak iş dünyasının en çok şikayet ettiği konulardan olan çalışma verimine kalıcı çözümler sunmakta.