Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
LAMP 83’ten 2017 Aydınlatma Çözümleri

LAMP 83’ten 2017 Aydınlatma Çözümleri

Bilindiği üzere son dönemde, her geçen gün gelişen LED teknolojisi ile birlikte aydınlatmada elde edilen daha estetik çözümler, mimari tasarımların tamamlayıcı bir parçası haline geldi. Bu bağlamda LAMP 83, ürün gamını yenilerken müşterilerine yeni uygulama alanları yaratacak mimari ve dekoratif ürünler üzerinde odaklandı.

LAMP 83’ün bu sene içinde yarattığı en önemli yenilikler arasında, aydınlatma sektörüne önümüzdeki dönemde damga vurması beklenen ‘İnsan Odaklı Aydınlatma’ konseptine uygun olarak geliştirilen ürünler ile pleksiglastan üretilen, el yapımı yeni dekoratif ürün serisi yer alıyor.

LAMP 83 2016/17 kataloğunda ayrıntılı şekilde açıklanan ‘İnsan Odaklı Aydınlatma’ kavramını kısaca ‘Uygun aydınlatma aygıtları ve kontrol sistemleri ile, yapay ışığın, renk tonu ve ışık şiddeti açısından güneş ışığını kopyalayacak senaryolarla kontrol edilmesi ve böylece insan davranışlarının pozitif yönde etkilenmesi’ olarak tanımlayabiliriz.

Yeni ürünler arasında, pleksiglastan farklı formlarda ve el yapımı olarak üretilen yeni dekoratif ürün gamı ‘RAST’ serisi de dikkat çekiyor. RAST dışında yeni geliştirilen OPTIO, UNI, R-FLEX, ahşap desenli ARK ve BRIGHT ürün aileleri ile beraber mevcut ürün ailelerinin yeni versiyonları da üretildi ve müşterilerimizin beğenisine sunuldu.

Ayrıca hayali mekanlar kullanılarak yapılan canlandırmalar ile müşterilere yeni ürünler ve bu ürünlerin kullanım alanları ile ilgili farklı fikirler vermeye de gayret edildi.

Kısacası 1960’larda başlayan LAMP 83’ün ışığın peşindeki yolculuğu, güvenle 2020’lere doğru uzanarak devam ediyor.