Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Kamerun Japoma Stadyumu Polinet Kilitli Sistem Polikarbonat ile Kaplandı

Kamerun Japoma Stadyumu Polinet Kilitli Sistem Polikarbonat ile Kaplandı

Doğal gün ışığı yapılardaki yaşam konforu ve görselliği en üst seviyeye getirdiğinden, mimarinin vazgeçilmez bir unsurudur. İleri teknoloji ile üretilen yüksek kaliteli MEGALUX paneller binaların çatı ve cephelerini gündüz doğal gece yapay ışık ve renk alanlarına dönüştürerek geniş ve yaratıcı mimari tasarım seçenekleri sunar.

Mükemmel ışık geçirgenliği üstün ısı, su ve rüzgar yalıtım özellikleri kolay, hızlı ve güvenli sistem detaylarıyla MEGALUX bir çok yapı türüne rasyonel, işlevsel ve ekonomik avantajlar sağlayarak ferah ve aydınlık mekanlar yaratır.

Doula / Kamerun’da Yenigün İnşaat tarafından yapımı gerçekleştirilen 50.000 kişilik Japoma Stadyumunun 5.000 m² polikarbonat çatı uygulaması Polinet çözüm ortaklarından 4D Yapı Elemanları tarafından Polinet'in Megalux 16 mm 5W kilitli sistem polikarbonatları kullanılarak gerçekleştirilmiştir.

Uluslararası pek çok muadil ürünü geride bırakarak stadyum projesinin doğal aydıntlatması için seçilen MEGALUX 16 mm 5W kilitli sistem ile 50.000 kişiyi doğal gün ışığının konforu ile buluşturmanın mutluluğunu ve gururunu yaşayan Polinet, polikarbonat çatı ve cephe sistemleri ile projelere değer katmaya devam edecek. 

Projeyle ilgili bilgilere buradan ulaşılabilir.