Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Creavit Ankara Showroom Açıldı

Creavit Ankara Showroom Açıldı

Ankara Söğütözü’nde yer alan yaklaşık 1000 metrekarelik alanda, seramik sağlık gereçleri, banyo mobilyası, armatürler başta olmak üzere ıslak mekânlara dair tüm ürünleriyle hizmet verecek olan Creavit Ankara Showroom, hem tüketicilere hem de sektör profesyonellerine hizmet vermeyi hedefliyor.

Çanakcılar Yapı Malzemeleri AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Çanakcı, “1960’lı yıllarda küçük bir atölyede üretime başlayan markamız bugün dünyanın 65 ülkesine ihracat yapıyor, uluslararası yarışmalarda ürünlerimiz ödüllere layık görülüyor. Şüphesiz ki, hepsi önemli başarılar bizim için fakat Creavit için yeterli değil. Her daim tüketicilerimizi en iyi ile buluşturma hedefinde çalışıyor, üretiyor ve geliştiriyoruz. Açılışını yapmakta olduğumuz showroom da tüketicilerimizi en iyi ile buluşturma hedefimizin bir parçası. 

Yaklaşık 1000 metrekarelik alanıyla geniş ürün yelpazemizi ve en yeni ürünlerimizi değerli Ankara’daki tüketicilerimizin ve sektör profesyonellerinin beğenisine sunmaktan mutluluk duyuyoruz.” ifadelerinde bulundu.