Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
The Big5 Dubai

The Big5 Dubai

  • Fuarlar

  • 12 Eylül 2021, Pazar

  • 15 Eylül 2021, Çarşamba

  • Dubai World Trade Centre

The Big 5 Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai şehrinde düzenlenen Uluslararası İnşaat ve Yapı Malzemeleri Fuarıdır. Fuar, inşaat, yapı malzemeleri ve teknolojileri sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedefliyor.

Yapı malzemeleri, inşaat ürünleri ve çözümleri portföyünü tek bir çatı altında toplayan fuarda, üreticiler, tedarikçiler ve hizmet sağlayıcılar binlerce gelişmiş teknoloji ve çözümü sergileme ve izleme fırsatı buluyor. 

The Big 5 Dubai ile ilgili ayrıntılı bilgiye BURADAN ulaşılabilir.

___________________

Eşsiz ürünlerini dünyanın 40’tan fazla ülkesinde ve Türkiye’nin 54 noktasında tüketiciyle buluşturan San Deco, birbirinden eşsiz efekt boyaları ile Dubai’deki The Big 5 Uluslararası Yapı ve İnşaat Fuarı'nda ziyaretçileri ile buluşacak.

Efekt boya alanındaki uzmanlığını ve dünya standartlarındaki ürünlerini tanıtacağı standında San Deco; traverten ve doğal taş efektli dekoratif sıva Travertino, ipeksi dokulu, metalik sedef efektli dekoratif sıva Atracto ve metal sedef efektli, quartz kumlu dekoratif boya Sandeco Art ürünlerini ön plana çıkartacak.

Salon: 6 - Stand No: 6B246

Ayrıntılı bilgi için lütfen TIKLAYIN.