Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Avrasya Kapı-Pencere-Cam Fuarı

Avrasya Kapı-Pencere-Cam Fuarı

  • Fuarlar

  • 03 Kasım 2021, Çarşamba

  • 06 Kasım 2021, Cumartesi

  • TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi

Avrasya Pencere, Avrasya Cam ve Avrasya Kapı Fuarları eş zamanlı olarak, Alüminyum ve Gölgelendirme özel bölümleri ile COVID-19 Güvenli Hizmet Belgeli TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. 
 
Cam Ürünleri ve Uygulamaları, Üretim-İşleme Teknolojileri ve Makineleri, Tamamlayıcı Ürün ve Kimyasalları Fuarı
 
Endüstriyel Cam Ürünleri, Endüstriyel Cam Uygulamaları, Cam Üretim Teknolojileri, Tamperli Cam,Cam Üretim Makineleri, Cam İşleme Makineleri,Cam Üretim ve İşleme Teknolojileri gibi birçok alanda faaliyet gösteren firmalar ile sektör profesyonelleri bir araya gelecek. 
Ayrıntılı bilgi için lütfen TIKLAYIN.
 
Uluslararası Kapı, Kepenk, Kilit, Panel, Pano, Bölme Sistem ve Aksesuarları Fuarı
 
Kapı Aksesuarları, Kapı Üretim Makineleri, Kapı Aksesuarları, Kilit ve Kontrol Sistemleri gibi birçok alanda sektörünün lideri konumundaki firmalar 100'ün üzerinde ülkeden sektör profesyonelleri ile bir araya gelecek. 
Ayrıntılı bilgi için lütfen TIKLAYIN.
 
Uluslararası Pencere, Panjur, Cephe Sistemleri ve Aksesuarları, Profil, Üretim Teknolojileri ve Makineleri, Yalıtım Malzemeleri, Hammadde ve Tamamlayıcı Ürünler Fuarı
 
Pencere Üretim Makineleri, Pencere Üretim Teknolojileri, Pencere Profil, Profil Üretim Makineleri, Profil Üretim Teknolojileri, Pencere Mekanizmaları, Pencere Yan Sanayii, Cephe Sistemleri, Yalıtım Malzemeleri gibi birçok alanda faaliyet gösteren firmalar ile sektör profesyonelleri bir araya gelecek. 
Ayrıntılı bilgi için lütfen TIKLAYIN.
 
Fuarda INTER FIRE GLASS da Hol:10 - Stand: 1006B'de ziyaretçilerini bekliyor olacak.