Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
ARCHITECT@WORK İstanbul 2018

[email protected] İstanbul 2018

  • Fuarlar

  • 23 Kasım 2018, Cuma

  • 24 Kasım 2018, Cumartesi

  • İstanbul Fuar Merkezi (IFM)

Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan [email protected] İstanbul, 23-24 Kasım tarihlerinde, İstanbul Fuar Merkezi'nde kapılarını ziyaretçilerine açacak.

Mimarlar, iç mimarlar ve yapı uzmanları için inovasyon odaklı iletişim günleri Avrupa'da 14 ülkede ve 24 şehirde düzenlenen, ayrıcalıklı karakteri ve yeniliğe odaklı konsepti ile [email protected], Türkiye'deki mimar, iç mimar ve yapı uzmanlarının ilgisini çekmeye devam ediyor.

Sadece yenilikçi ürünlerin sergilenebildiği etkinlikte, geçen yıl 1696 mimar, iç mimar ve yapı uzmanı üretici ve marka temsilcileri tarafından sergilenen 250'den fazla yenilikçi ürünle buluştu. [email protected] ziyaretçilerinin yalnızca mimarlar, iç mimarlar, tasarımcılar ve diğer yapı uzmanlarının olduğu ve bu ziyaretçilerin özel kayıt sistemi ile davet edildiği, elit bir etkinlik.

Sergilenmek istenilen tüm ürünler mimar ve iç mimarlardan oluşan bağımsız bir heyet tarafından yenilikçi özelliklerine göre değerlendirilerek, son derece ciddi seçim kriterlerine tabi tutulmakta olup, sadece bu komitenin onay verdiği ürünlerin [email protected] İstanbul'da sergilenmesine izin veriliyor.

[email protected] İstanbul'da tüm gün boyunca ücretsiz ikram servisi yapılan lounge alanları, ziyaretçilerle katılımcıları bir araya getirerek, [email protected] atmosferine katkıda bulunuyor. Yenilikçi ürünlerin sergilenmesinin dışında her yıl heyet tarafından belirlenen temaya bağlı "malzeme alanları, fotoğraf sergileri, sanat galerisi" gibi birçok yan etkinlik de ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor.

Bu yıl [email protected] İstanbul'da "AHŞAP" temasıyla gerçekleştirilecek seminerlerde ünlü mimarlar deneyimlerini ziyaretçilerle paylaşacak.

Alligator etkinliğin sponsorları arasında yer alıyor. 

Daha fazla bilgi için www.architectatwork.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.