Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Webinar  - San Deco

Webinar - San Deco

  • Diğer

  • 31 Mart 2020, Salı

Yapı Kataloğu Webinar etkinlikleri kapsamında  31 Mart Salı saat 10.00-11.00 arası San Deco ile bir webinar oturumu gerçekleştirilecektir. San Deco Pazarlama Müdürü Timur Ergün ve San Deco Tasarım Akademisi Master Ustası Mustafa Çetin'in konuşmacı olarak yer alacağı etkinlikte San Deco Efekt Boyalar ile ilgili yapılan uygulamalar ve yenilikler aktarılacak.

Etkinlikte, uygulama detayları ile ilgili bilgi verilmesi, çeşitli yeni uygulama tekniklerinin aktarılması ve uygulanmış pano örneklerinin sunumunun ardından San Deco Travertino ürünü kullanılarak basitçe eşzamanlı olarak uygulama yapılması hedefleniyor.  

Etkinliğe katılmak için lütfen tıklayınız.

 

San Deco Hakkında

1965 yılında kurulan San Deco, sektöre iç – dış cephe boyaları ve sıva üretimi ile giriş yapmıştır. 90’lı yıllara gelindiğinde gelişmiş pazarlardaki yatay gelişimi ve boya sektörünü yönlendiren son tüketici ihtiyaçlarını göz önünde tutan San Deco, Ar-GE çalışmalarını dekoratif boya üzerinde yoğunlaştırmıştır.

Yarım asırlık bir firma olarak geçmişinin tecrübesini markayı ve sektörü ileri taşıyan inovatif vizyonu ile birleştiren San Deco hem müşteri hem de distribütör memnuniyetini maksimum seviyede karşılamaktadır. Uygulama ayağında da hizmet veren ve üretimini destekleyen marka, farklılıklardan beslenen ve bu farklılıklarla yaratıcılığını perçinleyen yenilikçi yaklaşımlar sergilemektedir.

İnsan haklarına ve ekolojiye saygılı bir marka olan San Deco, doğaya duyarlı ve insan sağlığına zarar vermeyen ürün ve üretim politikaları benimsemektedir.

San Deco bugün; birçok farklı alana hizmet ve ürün sunmakta; sahip olduğu bayilik ağı, profesyonel satış ekibi ve Ar-Ge politikalarıyla geniş çaplı bir istihdam sağlamaktadır. Müşterilerin ve sektörün beklentilerini gözlemleyerek ilgili dinamiklere odaklanan ve çift taraflı kazanç sunan San Deco; üretim, Ar-Ge ve iş ortaklarından aldığı güçle dekoratif boya sektörünün öncüsü olmaya devam etmektedir.