Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Verde Stone Gallery Açılışı

Verde Stone Gallery Açılışı

  • Diğer

  • 25 Ağustos 2021, Çarşamba

  • 28 Ağustos 2021, Cumartesi

  • Buca Depo & Showroom

Verde Stone Gallery dünya markalarının kalitesini Türkiye distribütörleri olarak seçkin müşterilerileriyle buluştururken, kendi yaratmış olduğu markalarıyla da hem yurtiçinde, hem de dünya pazarında gösterdiği güçlü sektörel varlığıyla faaliyetlerine devam ediyor. Marazzi, Ceaserstone, Estone, Grande Massimo, Vogel ve Paperstone markalarının, farklı tasarım bakış açılarıyla şıklık yaratan ince detayları ve kalite testlerindeki başarılarıyla uzun ömürlü kullanım vaadeden ürünlerini sizlere sunuyor.
 
Verde Stone Gallery; kısa sürede çözüm üretebilme kabiliyeti yüksek, sektörün deneyimli çalışanlarını bir araya getirdiği ekibiyle iyi ürünü müşteri odaklı profesyonel iş süreçleriyle sunmaktan, ürünün kalitesinin hak ettiği hizmeti vermekten memnuniyet duyuyor.
 
Projelerinize katkı sunabilecek yetkinliklere sahip ekibi, çeşitli noktalarda hizmet sunduğu Depo ve Showroomları, farklı markaların ürün çeşitliliğinden doğan zengin seçenekleriyle, tasarımda ihtiyacınız olan ilhamla sizleri buluşturuyor.
 
Yaşam alanlarının ambiyansını baştan yaratmak üzere özel bir seçkiyle hazırlanan ürün grupları ile Verde Stone Gallery, Ege’nin şıklığa önem veren şehri İzmir Buca’da yeni showroom’u ile sizlerle buluşmak için hazır. 25, 26, 27 ve 28 ağustos tarihlerinde varlıklarından ilham alacağınız ürünleriyle tanışmak üzere sizleri Verde Stone Gallery Buca Showroom’una bekliyor.