Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
AKDO "Online" Tasarım Buluşmaları | Emre Kuzlu - I-AM Mimarlık

AKDO "Online" Tasarım Buluşmaları | Emre Kuzlu - I-AM Mimarlık

  • Diğer

  • 02 Ekim 2020, Cuma

AKDO tarafından düzenlenen ‘’Tasarım Buluşmaları’’ etkinlikleri ONLINE olarak devam ediyor.

02 Ekim Cuma günü saat 16.00-17.00 arasında YAPI KATALOĞU Webinar desteği ile gerçekleştirilecek serinin 29. oturumunda, I-AM’in kurucu ortaklarından Emre Kuzlu ”Mimari ve Tasarımda Multidisipliner Yaklaşımlar” başlığı altında konuşmacı olacak.

I-AM’in kurucu ortaklarından Emre Kuzlu, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Mimarlık bölümünden mezun olup aynı bölümde yüksek lisansını tamamladı. Emre Kuzlu, 2004 yılında mimar ve endüstriyel tasarımcı ortağı Ertuğrul Yurdakul ile Ankara’da Atölye 7A Mimarlığı kurmuş; daha sonra 2007 yılında Atölye 7A Ankara ’dan İstanbul’a taşınmıştır.

Mimari ve iç mimari alanlarında başarılı projelere imza attıktan sonra, 2008 yılında I-AM ekibiyle tanışmalarını takiben, insan odaklı, insandan ilham alan deneyim tasarımı ilkeleriyle I-AM İstanbul kurulmuştur. 2012 yılından beri global ortak olarak Londra ve İstanbul ofislerine ilave olarak Dubai ve Mumbai ofislerinin kurulması sürecinde ye r almıştır.

Emre Kuzlu’nun I-AM metodolojisiyle kurgulanan, ses getiren projeleri arasında Garanti Bankası, Odeabank, Ferah Feza, Mey / Diageo, Anadolu Efes, House Hotel / Residence, Nike, Türk Hava Yolları, Unicredit gibi markalar için yaptığı işler yer almaktadır.

Etkinliğe buradan kayıt yaptırılabilir.