Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Yapı Sektörünün Ödüllü ve Yenilikçi Ürünlerinin Buluştuğu "Yapı Kataloğu Malzeme Kitabı"

Yapı Sektörünün Ödüllü ve Yenilikçi Ürünlerinin Buluştuğu "Yapı Kataloğu Malzeme Kitabı"

50 yıla yakın süredir yapı sektöründe bir ürün vitrini, iletişim kanalı ve sektörün kilit endüstri profesyonellerine erişim sağlama imkânı sunma misyonuyla varlığını her geçen gün güçlendiren YAPI KATALOĞU tarafınan hazırlanan Yapı Kataloğu Malzeme Kitabı’nda, pilot sayısına özel olarak, YAPI KATALOĞU çatısının altında ilk kez düzenlenen “Altın Çekül Uluslararası Yapı Kataloğu Ödülleri” kapsamında ödül almaya hak kazanan yapı ürünleri ve sektörel pazarlama projelerine yer verildi. Dereceye giren firmalar ile kategori birincileri firmaların yenilikçi, fonksiyonel ve sürdürülebilir ürünlerinin yer aldığı Malzeme Kitabı ile YAPI KATALOĞU sektörün farklı paydaşlarının arasında köprü olma görevini üstlendi.

Katılım sağlayan firmaların 3 ana kategoride ödül aldığı Altın Çekül Ödülleri sonucunda yapıda inovatif ürün, pazarlama ve fikir kategorilerinde ödül alan yapı malzemesi firmaları; ürünlerinin en detaylı açıklamalarıyla birlikte YAPI KATALOĞU Malzeme Kitabı’nda sektörün tüm aktörlerine 8 ana kategori altında ulaşıyor. Kitabın dizini bu kategorilerin aşağıdaki şekilde sıralanmasıyla oluşuyor:

  • Kaba Yapı
  • İnce Yapı – Bitirme İşleri
  • Zemin – Duvar – Tavan
  • Elektrik – Otomasyon
  • Aydınlatma
  • Banyo – Mutfak
  • Peyzaj – Çevre Düzenleme
  • Sektörel Pazarlama

YAPI KATALOĞU Malzeme Kitabı’nda 22 tanesi yapı ürünü ve 4 tanesi sektörel pazarlama projesi olmak üzere toplam 26 farklı ürün öne çıkıyor. ALTIN ÇEKÜL Ödülleri 2020’de ödül almaya hak kazanan bütün ürünlere dair firma yetkililerinin yorumlarına da yer veriliyor.

Kitapta bulunan 22 yapı ürünü; görselleri ve ürüne dair detaylı açıklamalarıyla birlikte, yer aldıkları projelerin fotoğraflarıyla sunuluyor. Ayrıca her sayfada; ürünlerde kullanılan malzemelerin, ürünlerin öne çıkan özellikleri, uygulama alanları ve teknik özelliklerinin yer aldığı detaylı bir künye de yer alıyor. 

İnteraktif bir kitap olması sebebiyle, Malzeme Kitabı’nın her ürün sayfasında ürünlere ait, daha detaylı bilgi, görsel, katalog, video, çizim vb. her türlü dosyaya erişilmesini sağlayan bir buton yer alıyor. Kitabı inceleyen her profesyonel bu butona tıklayarak ürünün YAPI KATALOĞU web sitesinde yer alan detaylı ürün sayfasına yönlenerek, bu ürün hakkında her türlü bilgiyi edinebiliyor. Bununla birlikte, ürüne dair daha detaylı bilgi alınmak istenirse, her sayfada yer alan “bilgi alma” butonuna tıklayarak her firmaya özel “Detayı Bilgi Talep Formu”na ulaşılıp, yetkili firma ile YAPI KATALOĞU üzerinden hızlı bir şekilde iletişime geçilebiliyor.

Yapı sektöründe iş birliklerini artırma adına 45 yılı aşkın tecrübesiyle çalışan YAPI KATALOĞU, profesyonellerin yeni yapı malzemeleriyle tanışması, tasarımcıların aradığı çözümleri bulabilmesi adına rehber niteliğindeki Malzeme Kitabı ile bir kez daha bir ilki gerçekleştiriyor! Mimar ve iç mimarlar başta olmak üzere sektör profesyonellerinin hem basılı, hem dijital erişimine açık olan Malzeme Kitabı aracılığıyla sektörün aktörlerini profesyonel zeminde birbirleriyle buluşturuyor. 

YAPI KATALOĞU Malzeme Kitabı’na ulaşmak için lütfen tıklayın.