Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
OrConcept
OrConcept

OrConcept

OrConcept 1989 yılından beri metal sektöründe (paslanmaz metal, pirinç, bakır, bronz) çok özel projeleri (devlet binaları, başkanlık sarayı, otel, hastane, AVM) yurt içinde ve yurt dışında gerçekleştirmiştir. Estetik ve çağdaş tasarımları, alanında uzman insan kaynağı ve zanaatkar dokunuşuna sahip üretim gücüyle, sürdürülebilir bir gelecek için 30 yılı aşkın  sektör tecrübesiyle, gelişen teknolojiyi takip edip, kendisini sürekli geliştirerek, profesyonel teknik kadrosu ile sistemli bir şekilde, zamanında ve yüksek kalitede hizmet vermeyi kendine temel ilke edinmiştir.
 
Günümüze kadar olan süreçte ürün gamını genişleterek sektörün liderliğini üstlenen birçok dev markanın distribütörlüğünü devralmıştır. Sektörün ihtiyaçlarına önem vererek müşteri odaklı bir yönetim anlayışını benimsemektedir. Alanında etkin insan kaynakları ile her türlü şantiye ve üretim koşullarında müşterilerine beklentinin ötesinde hizmet sunmaktadır.
 
Ticari geçmişinde müşterilerine vermiş olduğu hızlı ve dürüst hizmet, kaliteli ürün, uygun fiyat anlayışı ve güvenini devam ettirmek için her geçen gün gelişen alt yapı, bilgi ve sermayesini, kuracağı ortaklık ve alacağı bayilikler ile yurdun geneline yaymak; inşaat sektöründe müşterilerinin tereddütsüz tek adresi olmak kararlılığıyla yoluna devam etmektedir.
 
Eşsiz ürün çeşitliliği ve rakipsiz teslimat hizmeti sunarak, tüm ihtiyaçlarınızı tek bir kaynaktan karşılamanızı sağlamaktadır. İhtiyaç duyduğunuz ürünleri istediğiniz zamanda ve yerde temin ederek işinizi destekleyeceğinden emin olabilirsiniz.
 
Müşteri ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlamak, en yeni malzeme ve mühendislik teknolojisini kullanmak, disiplinli ve titiz çalışmak, dayanıklılık, sürat ve kalite şirket kültürü arasında yer almaktadır. Amacı etkili ve motive edilmiş bir organizasyon oluşturmak, sürekli eğitimler ile kişisel gelişimi desteklemek, böylece şirketin sektörde fark yaratan bir firma olmasını sağlamaktır.