Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Sayfamızı ziyarete devam ederek çerez kullanımını onaylamış olacaksınız. Gizlilik ve Kullanım

ODE Yalıtım

Firma Hakkında

1985 yılında taahhüt faaliyetleriyle İstanbul Beşiktaş’taki bir dükkanda ticaret hayatına başlayan ODE, 1988 yılında Türkiye’nin en çok ihtiyaç duyduğu alanlardan birine yönelerek yalıtım sektöründe ilerleme kararı aldı. 1990 yılında yurtdışından yalıtım malzemeleri ithal ederek Türkiye’de satışını yapan ODE, bu alanda 10 yıla yaklaşan deneyimini 1996 yılında üretimle birleştirdi. Uluslararası kalitedeki ürünleri pazara sunarak yalıtım sektörüne adım atan ODE, üretici kimliğiyle yaptığı tüm yatırımları hayata geçirirken Türkiye’de yapılacak üretimin de en iyisi olması gerektiği inancını her zaman korudu.
 
Türkiye’de üretim 1996’da başladı
 
İnşaat ve endüstri sektörüne yönelik yaptığı üretimin satışını ilk yıllarda şirket merkezinden direk gerçekleştiren ODE, 1992 yılında ise bayilik sistemine geçti. 1996 yılında 2 bin 100 m²’lik alanda ODE Flex markasıyla ekstrüde polietilen köpük üretimine başlayan ODE Yalıtım, 2000 yılında ise 5 bin m²’lik alanda ODE R-Flex markasıyla elastomerik kauçuk köpüğü üretimine geçti. Kauçuk köpüğü üretiminde yıllık 5 bin ton üretim kapasitesine ulaşan ODE Yalıtım, 2000’li yılların başında  Tekirdağ Çorlu’daki 120.000 m² açık,  35.000 m² kapalı alana sahip 4 modern üretim tesisi üretim tesisleriyle Türkiye’nin önde gelen yalıtım malzemeleri üreticileri arasında yerini aldı.
 
2000’li yıllardan itibaren üretimle büyümeye odaklandı.
 
ODE, dünya standartlarındaki modern üretim tesislerinde yaptığı kaliteli üretimin yanı sıra 2005 yılında hizmete giren lojistik merkeziyle de sevkıyat ve depolama konularında sektöründe lider konumda bulunuyor. 15.000 m² kapalı alana sahip lojistik merkezinin stok hacmi ise 200 bin m³. Sevkıyat hızını artırmanın yanı sıra sevkıyatlardaki hatayı da sıfıra indiren bir teknolojiyle donatılan lojistik merkezi, günlük 150 tırın sevkıyat operasyonunu yönetebilecek kapasitede dizayn edildi.  

ODE Yalıtım Ürünleri

ODE Yalıtım

Teklif İste

Gönder